W810i czy W610i

który telefon z tych dwóch lepszy?:slight_smile:

http://www.mgsm.pl/compare.xhtml

ehehe porównać to już porównałem ale chcę znać waszą opinię, który telefon byście wybrali :wink:

Oczywiście że W610i!

Ma dwa razy szybszy procesor niż W810i, więcej ramu, jest dużo szybsza, lepszy wyświetlacz (technologicznie), posiada Walkmana 2.0

właśnie dzisiaj mi przysłali W610i, pogrzebałem w nim sporo i do funkcji nie ma sie co przyczepić (są super) ale ma on jeden mankament ma ma małe przyciski, jeśli masz duże paluchy jak ja to będziesz miał trochę z tym problem ale później idzie się chyba przyzwyczaić :smiley:

a W810i nie ma Walkmana 2.0?

SE W810i nie ma walkmana 2.0 . Posiadam ten telefonik i jest po prostu super. Bardzo dobry aparat, dobra bateria, karta 512 w zestawie, a ta jakość dźwięku wprost wspaniała no i te bassy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Z tego co widziałem to Walkman 2.0 inaczej wygląda, pewnie ma więcej funkcji do ustawienia ale czy ma lepszą jakość dźwięku skoro ta jest po prostu super? Nie wiem. Oba telefony podobają mi się z wyglądu ale W810i był moim marzeniem które się spełniło i jestem pewien że tak szybko mi się nie znudzi :mrgreen: