W850i vs k800i oraz orange vs play

witam

mam możliwość kupna w850 lub k800i

w850

>używany

>550 zł

lub

k800i

>500zł

>nowy z salony, kolega chce odstąpić

który byście bardziej polecali, plusy minusy, najlepiej osobiste wrażenia, specyfikcje w necie dużo nie dają :confused:

i za ile sprzedać 2-letniego samsunga x700 + karta miesięczna 512 MB, telefon jak to się ładnie mówi nosi “normalne ślady użytkowania” :twisted:

nowe widziałem chodzą do 800zł

i jeszcze

bardziej opłaca się na kartę play czy orange pop, z tego co mi wiadomo to chyba to pierwsze

chodzi głównie o sms do wszystkich sieci ile kosztuję tak naprawdę max (te 15 gr ??) i jak z połączeniami do wszystkich sieci (ile kosztuję maks)

i czy da się zdjąć simlocka z k800i bo myślę, że jeżeli już go kupię to z simlockiem, może można zrobić to samodzielnie :smiley:

A może weźmiesz jeszcze pod uwagę mbank mobile? SMS do wszystkich są po 14gr a minuta po 45gr (też do wszystkich). Jakby nie patrzeć troszkę taniej niż w Play;) Tyle że fakt - nie ma promocji typu 200 SMSów do wszystkich za darmo itd.

simlocka sciągniesz samemu z k800i za pomocą patcha :smiley:

nie wiecie czy jest gdzieś w necie rzetelne porównanie oferty play i orange albo wszystkich ofert znanych polskich operatorów

świeże jeszcze ;D

Zerknij http://telepolis.pl/taryfy.php

co by nie było zawsze nowy to jest telefon pewny oczywiscie z all papierami

czyli K800i POLECAM GORĄCO

eh w ogóle lipa lekka z tym telefon, dam sobie spokój , bo i może jest nowy, ale sprowadzony z Anglii z wgranym już polskim softem

ma folie ochronne ale żadnych akcesoriów

chyba się po prostu przejdę po sklepach :smiley: lub komisach :smiley:

hmm, jest taki abonament w orange skierowany w stronę użytkowników lubiących darmowe sms`y bardziej niż darmowe minuty :twisted: