Wacom Bamboo - brak reakcji

Witam, otóż jakiś czas temu zakupiłem sobie Wacom Bamboo Fun: Pen & Touch. Przez jakiś czas wszystko działało dobrze ale po pewnym czasie przestał reagować na piórko i dwa przyciski. Dało się obsługiwać palcem, a te przyciski to odpowiedniki LPM i PPM. Niedawno zmieniłem komputer na nowy, tablet znowu działał i przestał. Obecna konfiguracja - AMD Athlon XII 260, 4gb Ram, Asus EAH5750. Dodam że na innym komputerze działało bez problemów przez dłuższy czas. Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Proszę o pomoc !

Pozdrawiam, Trecker

Trecker , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Panie moderatorze, skoro dział nie jest o problemach pomyślałem, że na wstępie powiem, że mam problem po to aby nie czytała tego osoba szukająca rozwiązania takiego problemu. Nigdzie nie widziałem rozwiązania tego problemu, więc stworzyłem temat aby ktoś mi pomógł, ale jak na razie nikt nie zna rozwiązania lub po prostu nie chce się nim podzielić. Mój wniosek jest taki, że zamiast non stop upominać moglibyście chociaż spróbować pomóc.