Wadliwa nagrywarka w laptopie HP Pavilion DV6540EW?

Witam Mam problem z laptopem HP Pavilion DV6540EW. Otóż nagrywarka, która jest w nim umieszczona wogóle nie chce nagrywać na płytach EMTEC DVD+R, ale za to je odtwarza. Komunikat, który mi się wyświetla dotyczy tego, że płyta jest już zapisana lub wystąpiły błędy podczas nagrywania w programie Roxio lub Recovery Manager jak chciałam zrobić kopie systemu. W tej chwili sprawdzam nagrywarkę na innych plytach (Sony) i jak na razie idzie bez większych problemów. Nie wiem czy fakt zgłosić supportowi technicznemu (wtedy serwis zabierze laptopa do naprawy) czy to jest wina firmy Emtec? Jesli chodzi o firmware to nie chcę tego robić gdyż jak na razie komputer jest gwarancji a poza tym jeśli to jest tylko ten1 problem, może poprostu wystarczy unikać firmy Emtec? Tak tylko “głośno” myślę. Za Wasze posty z góry dziękuję. Pozdrawiam :slight_smile:

O ile się nie mylę aktualizacja firmawe przy pomocy pliku pobranego ze strony producenta nie powoduje utraty gwarancji.

To już zależy od Ciebie.

Jeśli to jedyny problem to zawsze jest to jakieś rozwiązanie.

Ja jeszcze słyszałam, że te płyty tej firmy Emtec to naprawde są niezbyt dobrej jakości. Więc tak sobie myślę, że może być jednak wina tych płyt a nie nagrywarki. Dzięki za pomoc Frog. Pozdrawiam :slight_smile: