Wadliwe dyski Seagate

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Otóż na stronie “Osloskop.net” pojawiła się informacja o serii wadliwych dysków HDD z serii Barracuda które to są w stanie pozbawić użytkownika wszystkich danych. Jedną z metod zapobiegania jest pobranie programu ze strony producenta do upgrade oprogramowania dysku. Jednen z wymienionych dysków właśnie posiadam ST3750330AS. Moja prośba jest następująca: otóż bariera językowa nie pozwala mi wgryżdż się w temat na ich stronie i pobrać pliku. Może ktoś podjął by się tego zadania i pomógł w pobieraniu plików i rozwiązaniu w/w problemu. Wiem że napewno będzie wielu chętnych. :o

a to ciekawe…

posiadam niby jeden z tych wadliwych dyskow ale firmware na szczescie wyzszy niz ten o ktorym mowa

twoj dysk tez jest na liscie ale firmaware do niego jest w przygotowaniu chyba jeszcze wg informacji na strone seagate

Dzięki zataką wiadomość bo już coś wiem ale chyba będę się go pozbywał. Nie znalazłem jakiegoś przedstawicielstwa w Polsce żeby zadzwonić i czegoś się dowiedziec na ten temat. Dzięki. :wink: