Wadliwy sterownik

Sterownik odpowiedzialny za dostęp do internetu (jak mniemam) jest uszkodzony. Pojawia się obok niego żółty trojkat z czarnym wykrzyknikiem. Czy moge go jakos naprawic na własna reke? Wspomnę ze aktualizacje ma najnowsze wiec nic się nie da. Przez ten błąd moj laptop nie widzi totalnie wifi a w momecie gdy odinstalowuje sterownik i włączam na nowo laptopa wifi działa dosłownie pare minut i znowu ten błąd ;( (nie jestem obeznana osoba wiec licze na w miare jasne i klarowne rozwiązania :wink:

Co to za laptop?

Asus X540L

Szukaj zarządzania energią.Może laptop ustawiony na oszczędzanie wyłącza po czasie kartę.Szukaj nowego sterownika na stronie producenta.Ten może być w wersji beta i się zawiesza.

https://www.asus.com/pl/supportonly/X540LA/HelpDesk_Download/
Spróbuj ręcznie zainstalować najnowszy sterownik, a jeśli to nie pomoże, to jakiś starszy (jest ich kilka na stronie). Być może aktualizacja Windowsa instaluje się w tle i podmienia sterownik w locie, dlatego się rozłącza.

Pobrałam pare godzin temu najnowsza aktualizacje i teraz wifi jest jakiś czas potem nagle znika wchodze w ustawienia rozwiązuje problem i się zalacza normalnie. I teraz nie wiem co robi te dziwne „przeskoki”
Dodatkowo ciagle problem z ta karta sieciowa;
Obraz|374x500

Naprawdę tak trudno wstawić obraz pionowo, a nie ukośnie?
Poprawiłem, na ile się dało.
Radek68

Kod 10 wskazuje na problemy ze sterownikiem,a na ruterze internet jest cały czas,czy też go urywa ?,może jest problem z wybudzaniem.WirelessLan - karta bezprzewodowa.Wyłącz automatyczną aktualizację sterowników,może Windows ściąga najnowszą,ale wadliwą wersję i ją przywraca.

Router działa bez zarzutu, na innych urządzeniach typu telefon wifi cały czas jest dostępne z routera, jedynie laptop ma z nim problem. Dzisiaj była robiona jedna aktualizacja systemu Windows 10 ale ona nic nie wpłynęła na ten problem.