Wahanie się dotyczące CCleaner - funkcja Uruchom Cleaner

Pobrałem na komputer CCleaner 5.29. Wiem, że to pytanie może być bezsensowne, ale mimo to chcę zachować ostrożność i zapytać: Czy funkcja Uruchom Cleaner czyści tylko przeanalizowane pliki? Czy nie wyczyści tego, co mam po prostu zaznaczone, albo tego, co uzna za słuszne z całego komputera? Ja myślę, że to kasuje tylko te przeanalizowane, ale chcę się upewnić. Dziękuję za odpowiedzi.

Nie jestem pewien czy dobrze Cię rozumiem. Jeśli pytasz o funkcje przycisku wewnątrz programu (na dole po prawej) to uruchomi ona proces czyszczenia usuwając “przeanalizowane” pliki czyli to co program w czasie analizy uznał za zbędne. Możesz najpierw uruchomić analizę i sprawdzić co jest przeznaczone do czyszczenia.

1 polubienie

Czyści przeanalizowane z zakładek Windows i Programy .
Jeśli chcesz skasować tylko np Historie przeglądarki , po przeanalizowaniu dajesz PPM na Historia przeglądarki czy co tam chcesz i otwiera się menu kontekstowe z kolejnymi opcjami .
Jeśli od niedawna używasz tego programu , proponuje wejść w zakładkę Opcje następnie Cookies i dodanie wybranych przez ciebie ciasteczek do zachowania.Ustawienia zakładki Windows najlepiej zachowaj domyślne.

1 polubienie

Właśnie o to mi chodziło. Tak myślałem, ale wolałem się upewnić. Dzięki.

Ok.

Polecam Glary Utilites , oczyszcza bez wahania, po napoczątek sam zaznaczasz a dopiero potem skanujesz.
Oprócz tego 10 innych użytecznych funkcji i zawsze pod kontrolą.

Nie, dzięki, CCleaner robi wszystko dobrze: analizuje, a potem kasuje. Też można w nim zaznaczyć, co chcesz usunąć, jest niezły. Właściwie to używam takich programów raz na jakiś czas, aby oczyścić system z całkowicie niepotrzebnych plików.

Spróbuj Odkurzacza.

A analiza pozwala się wcześniej przyjrzeć co usunie i ile.
Jak klikniesz od razu wyczyść, to usunie bez takiego podglądu.

Napisałem to w pierwszej odpowiedzi :slight_smile:

Temat do zamkniecia

Nie zamkną zbyt leniwi.

Skoro nie zamykają , to ja też polecam Glarego.

*Glary Utilities?

Po wpisaniu w google “Glarego” wyskakują jakieś klawiatury i skiny na klawiatury do Androida :sweat_smile:

Temat nieaktualny i zakończony. Nie odpowiadać.