Wahanie się wolnego miejsca na dysku

Mam problem z dyskiem C… jest na nim tylko Windows i jakieś niezbędne pierdoły. Dysk ma przydzielone 34GB i raz jest na nim wolne 15GB, za 5min jest 25GB, a za kolejne 5min jest 100MB :confused: Nie pomaga defragmentacja, CCleaner, nie ma żadnych ukrytych i nieukrytych folderów, które zajmowały by jakoś dużo miejsca. Zrobiłem nawet format, ale po 15min problem znów powrócił. Problem występuje tylko z dyskiem C.

domyślam się że masz viste i czysty system

na początek wyłącz przywracanie systemu może to pomoże

Nie :stuck_out_tongue: mam XP, ale wyłączyłem przywracanie systemu, ale i tak zwolniło się tylko 4GB gdzie dysk C formatowałem parę dni temu…

Ile masz RAM-u? Windows przeznacza część dysku systemowego na tzw. plik stronnicowania, który zastępuje RAM, gdy jest go mało (niektóre procesy stronnicowane są na stałe).

Mam 4GB ramu czyli na XP ok. 3,5GB bo więcej nie widzi. Problem raczej nie leży w owym pliku bo komputer jest prawie nowy (od grudnia go mam) i na początku użytkowania nie było żadnych problemów, a dysk C też miał 34GB. Ten problem pojawił się może z jakiś miesiąc temu…

Wracając jeszcze do przywracania systemu… tak jak wczoraj wyłączyłem i zwolniło się to 4GB tak dzisiaj już nic z tych 4GB nie zostało…

Też tak miałem , to był jakiś wirus i pomógł dopiero format .

Ja też format robiłem… i wątpię, żeby miał tu znaczenie, że tylko dysku na, którym występował problem.