Wakacje - gdzie najlepiej jechać zagranicę?

(Piotruś17) #1

Witam, witam

W tym roku mam 18-tkę i mogę jechać sobie na wakacje za granicę - tylko pytanie do Was - gdzie jest najlepiej jechać ? Napewno nie jeden z Was był zagranicą, a ja bymbył 1-szy raz dopiero. Cena wyjazdu oscyluje około 1600-1700 zł.

Myślałem o czymś innym niż Grecja, Hiszpania itp., ale wiadomo, iż nie chodzi mi o Peru, Chile, Chiny bo takie wycieczki kosztują około 8000zł.

Co myślicie o Argentynie, Turcji lub Tunezji albo Węgrach ?

Do administatorów : proszę nie usuwać tego tematu ponieważ jest to tylko temat informacyjny - nie na zasadzie biura podróży. Dziękuję.

(slawex1983) #2

Kiedyś wczasy spędzało się w Groznym. Teraz najwięcej atrakcji jest w Afganistanie.

(system) #3

Leżysz sobie i wypoczywasz, a tu nagle możdzierz obok ciebie wybucha :lol:

A na co sie nastawiasz na zwiedzanie czy bardziej taki wypoczynek, czyli nic nie robienie plaża itp. ??

(Prymas666) #4

Argentyna za 1600 zł ? Chyba bilet w jedną stronę 9 no chyba że mówimy o takim survivalu )

Te 1700 zł liczysz za same "wczasy" ? A co z wyżywieniem ? Co z kasą na jakieś przyjemności czy wycieczki ?

Mało to wyszukiwarek turystycznych ? Wpisujesz wszystkie wymagania, przeglądasz i wtedy możesz pisać z tego co znalazłeś co wybrać. Nikt wczasów za ciebie nie będzie szukał.

(Kylo Tk) #5

wakacje.pl masz opinie o ośrodkach kopalnia wiedzy,