Walka - Pudzianowski vs Kawaguchi

http://www.tele-online.pl/7-maja-mma-ma … -t641.html Walka

walka to zbyt wielkie słowo jeśli mówimy o tej pseudo dyscyplinie sportowej

Ładnie pudzian ruszył do ataku, myślałem że zniszczy japońca ale z każda sekundą słabł. szkoda, bo z chęcią by się oglądało takie agresywne ataki. Ale mimo wszystko wygrał :slight_smile: gratulacje

Niestety po raz kolejny się potwierdza ze mięśnie spowalniają i zabierają dużo Energi i tlenu a siła to nie wszystko. Ale Durze brawa ze się stara :slight_smile: Oby pokonał Boba tylko niech rozłoży bardziej siły :slight_smile:

Bob(następny przeciwnik Pudziana) tez tak podobnie walczy tu przykładowa walka z Mirko( bardzo dobrym zawodnikiem)

:-D

Bob Sapp to taka sama parówa jak Pudzian, góra nadmuchanych mięśni (choć fakt Pudzian jest sporo silniejszy) jego walki w K1 to parodia, zazwyczaj dają mu kolesi trzeciego sortu żeby nie umarł w pierwszych 10 sekundach (walczy tylko dlatego że japońce uwielbiają wielkich kolesi). Walka beznadziejna, zero techniki, trzepanie cepami i walenie się kłodą na przeciwniku, a przez większość czasu “taniec z gwiazdami” (Pudzian nie chciał niestety zaśpiewać). Najbardziej rozrywkowe były podniety komentatorów, którzy chyba co 30 sekund zmieniali pampersy, jakby patrzeli na zupełnie inną walkę… szkoda słów, zresztą osobiście nie lubię MMA i okładania leżącego w tył głowy pięściami.

walka moim zdaniem była ustawiana bo Pudzian jak by chciał to by go rozłożył jak najmana ale nie było by show.

Zgadzam sie z tym co napisał witek , bez sterydów pudzian byłby nikim. Przy tak wielkiej masie nie potrzebuje nawet żadnej techniki walki poprostu wali na pałe :slight_smile:

Irytuje mnie że wszedzie go ostatnio wciskaja mimo tego że nadaje sie on tylko do podnoszenia ciężarów, a tu śpiewa gotuje tańczy itp jak ostatnio zobaczyłem go na youtube przebranego za karykature nergala to straciłem do niego resztki szacunku.

czekam aż wcisna go do reklamy gdzie bedzie trzymał na ramieniu gadajaca kostke czekolady

Dodane 08.05.2010 (So) 13:34

btw. link zdechł

General Error

SQL ERROR [mysqli]

User ‘wnecie_web2’ has exceeded the ‘max_connections_per_hour’ resource (current value: 3000) [1226]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

@ProTofik o jakim show ty mówisz nie wygłupiaj się .Pudzian ma farta bo jeszcze runda wiece i Japończyk by go rozpracował był na pewno lepiej przygotowany kondycyjnie przetrzymał Pudziana szarżę i po prostu by go zamęczył Pudzian już ledwo zipał. a ten Japończyk to był zwykły kelner .Lesner, Emalienko czy Mirco to są prawdziwi fajterzy a Pudzian lepiej by się nie wygłupiał bo to naprawdę śmieszne i niesmaczne.

Jak by wam zapłacili tyle kasy za wygłupianie się to nikt z was by nie zwracał uwagi na ty czy jest mało śmieszne, czy smaczne :stuck_out_tongue:

Nawet najlepsi czasem przegrywają z nowicjuszami :slight_smile:

A jak 2 raz oglądałem walkę już na spokojnie to wcale nie była taka zła, za 1 razem jak się oglądało lub na żywo to się bardzo dużo oczekiwało. Gdyby nie to to walka przeszła by bez echa ale tez nie była by źle oceniana.

Sie przyczepili ze wszędzie go pełno, ma okazje i możliwości zarabia, ci co jej nie maja to narzekają i próbują się nasmieać.

PS:Jak wygra z Silvą to będzie już coś !!

@qF3r

Zgadza się, ale ciekawej by było zobaczyć Pudziana z Bobem. Oba mięśniaki to by mogli się posłować hehehe

Pudzian jest początkujący(jak by się nauczył wykorzystywać swoje atuty może być groźny) i porównywanie do kogoś jak Fedor to porażka tego kto tak robi

Swoja droga Fedor(to chyba ewenement w skali światowej ) Lubie jego zachowanie zawsze na spokojnie bez błazeństw nerwów itp jak co nie którzy :smiley:

@cholinex oczywiście ze każdy wie ze Pudzian to początkujący każdy oprócz niego samego bo on się tak zachowuje jak by już był mistrzem świata a nawet wszechświata. częściowo winę za to ponoszą media bo same wypromowały go na superbohatera i widocznie w to uwierzył ciekawe jak się będzie tłumaczył w razie wtopy.pożyjemy zobaczymy.

W jego wypadku to całkowicie :slight_smile: na początku myślałem kto i co on tam robi heheh

Ale jest najlepszy w każdej pozycji:) i ta jego zawsze nie wzruszona mina.

Ta 1 walka za łatwo mu poszła i dlatego!, ale może teraz wyciągnie wnioski po to najpierw się stacza walki z rywalami słabszymi. No i musi się trochę promować, jak by w wywiadzie powiedział, jestem słaby mało umiem, pewnie przegram to kto by się ta walka interesował :smiley: