Walka z phishingiem

Kazdego dnia dostaje poczta zainfekowane wiadomosci,Nod szaleje,pojawia sie info w stylu"phishing.gen.trojan"-usuwam i tak w kolko.Wiadomosci przewaznie przychodza z Yahoo.com na skrzynke w IncrediMail.Prawie wszystkie mam zaliczone jako “niechciane”.Skrzynki na jakis czas nie moge zlikwidowac gdyz jest glowna z Neostrady , jeszcze mam inne,ale tam jest spokoj.Chcialam usunac wszystko co ma zwiazek z Yahoo w rejestrze ale sa tam rowniez blokady w/w poczty,wiec to raczej odpada.Nigdy nie wysylalam zadnej poczty w tamtym kierunku,nie mam pojecia skad maja adres,czy jest jakas mozliwosc zablokowania tych wiadomosci w taki sposob zeby w ogole nie docieraly do kompa?Co moge zrobic?

To z serwera przez Przegladarke sprobuj je pousuwac 8)

W takim razie napisz do nich info@neostrada.pl lub zadzwoń 0 800 102 102 i zapytaj się, czy istnieje możliwość zmiany mail’a na inny

:slight_smile:

Ja miałem podobnie. Jest w Incredi Mail taka funkcja odeślij do nadawcy. Ja z niej skorzystałem i się uspokoiło?

Prawoklik na daną przesyłkę i tam jest taki bumerang!

Wiem o tef funkcji ale mnie ona nie pomogla,odsylam i w kolko przychodzi z powrotem.

Niestety, IMO przychodzi Ci tylko ignorować spam i wirusy na skrzynkę pocztową.

http://nospam-pl.net

Nie odsyłaj, nie rób żadnych reakcji, bo to zjawisko się nasili.

Po prostu kasuj.

dokładnie! innej możliwości nie ma!

pomyśl, że dzięki NOD32 można to wyłapać :lol:

może i ja coś dodam. Boczi ma rację, kasować i nic wiecej nie robić. Z czasem przestaną same dochodzić. Kiedyś przez około miesiąc dostawałem robaki i spam. Kasowałem je i nic wiecej nie robiłem. Teraz nie przychodzą do mnie żadne robaki. 8)