Walka z rozsyłaczami spamu

Za zły dział przepraszam ale nie wiedziałem gdzie pisać o tym problemie.

Serwis czy jak to nazwać X-Taze.pl rozsyła spam, chciałbym dostarczy im informacje że mają zaprzestać wykorzystywać dane ale nie mogę znaleźć do nich kontaktu, w spamie jest tylko adres x-taze.pl Może ktoś już zwalczył ich natręctwo?

I nikt nie wie jak to rozwiązać?

ich natręctwa nie, aczkolwiek ja miałem jakiś rok temu spam z niby-allegro; w rzeczywistości koleś podszywał się pod administrację allegro i spamował. Niedługo (mam taką szczerą nadzieję) gościu usłyszy wyrok (sprawa jest w toku)

Ta strona to forum, a dokładnie warez. Jeśli się tam rejestrowałeś, to prawdopodobnie wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od nich wiadomości reklamowych i innych. Jeśli tak jest, to do nikogo nie możesz mieć pretensji. Jeśli się tam rejestrowałeś, spróbuj usunąć konto, lub zgłoś się w tym celu do administratora i wypisz się z listy subskrybentów.

W wiadomościach powinna zostać dostarczona informacja, jak wypisać się z listy subskrybentów, jeśli nie ma takiej informacji oraz na jakiej podstawie otrzymujesz takie wiadomości, możesz zgłosić administratorowi serwera poczty (lub pomocy technicznej) takie zdarzenia i powinien on zablokować wiadomości przychodzące z tej domeny i/lub adresu IP.

Dziwne te forum, nie przypominam sobie abym zakładał tam konto a na pewno nic nie pobierałem. Z ciekawości założyłem nowy email i chciałem się zarejestrować jednak wyskakuje że email już zajęty… to samo z 2 innymi emailami. Kontaktu do administratora nie mogę znaleźć.

Co do kantaku, to trafiłem na taki warezowy http://www.poland-warez.info/index.php?do=feedback Co do właściciela serwisu x-taze.pl, znalazł się nawet jego adres domowy na tej stronce http://forumprawne.org/dyskusja-ogolna/ … o-jak.html

Szemrane to i niebezpieczne strony.

Problem wydaje się mi być bliski… Nie rejestrowałam się na ich stronie nigdy, jestem zasypywana spamami różnej treści. Informacja na dole każdej wiadomości mówi mi o mozliwości rezygnacji (z czegoś czego nie chciałam wcześniej), wystarczy odpowiedziec na maila i wpisać STOP. Nawet nie wiecie, ile takich maili już wysłałam a ile z nich wróciło, bo niby zły adresat. Straszenie prokuraturą nie pomaga. Mało tego, ponieważ potrzebowałam w pracy nowy adres mailowy (z tych darmowych), założyłam na onecie. Po niedługim czasie i na ten adres zaczęły spływać wiadomości. Gość jest zupełnie bezkarny. Zaznaczanie wiadomości jako spamu nie pomaga, gośc się podszywa pod różne inne adresy i zaśmieca skrzynki.