Wanna play a game?

Cześć :slight_smile:
W związku z tym, że trochu tu wieje nudą, wpadłem na pomysł zrobienia wątku gdzie będziemy dzielić się swoimi przypadkami nieprawidłowego działania komputerów i albo dać się wykazać internautom co to mogło być albo samemu opisać co robiliśmy i co pomogło. Dobry pomysł, będzie się chciał ktoś w to pobawić, czy zakopujemy od razu? :smiley:

Ja to lubię czcionki półwąskie i w miarę zwarte. Jestem krótkowidzem i tak mi się lepiej czyta.

Co do ustawień i nazw - to mam dość egzotyczne:
Snap305

Chcesz ogólny sens tego forum zamknąć w jednym wątku?

1 polubienie

Generalnie tematy „łatwe, lekkie i przyjemne” (to parafraza z „muzyka łatwa, lekka i przyjemna”, kogo to część wie) są lubiane na forum, więc myślę, ze i ja coś niecoś na ten temat powiem, ale nie dziś. :wink:

A co u Ciebie tak jasno??

Białe czcionki na czarnym tle źle widzę. Nawet gdybym na jednej stronie ustawił szare, to cały ogrom internetu, to biała klątwa, ale lepsze od pogrzebówki czarnej jak przysłowiowe.

Czy jest szansa że powstała by na to osobna osobna kategoria na forum typu: Wymień się swoimi doświadczeniami ze sprzętem komputerowym czy coś, czy już tutaj ładujemy?

Przy okazji czy dział Windows 11 będzie połączony z Windows 10?

A ładne to?

Ładność raczej nie decyduje by nowe tematy pchać w #oprogramowanie-komputerowe:microsoft-windows / #inne:off-topic

Nie przy okazji tylko sio z mojego tematu i proszę sobie własny założyć :slight_smile:

O tym właśnie rozmawiam ze @Snow_Rainy, a konkretnie o jakiejś niewielkiej reorganizacji działów na forum. Co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem, ale chętnie posłucham(y) Waszych propozycji.
Bo moim zdaniem brakuje miejsc na pewne tematy, a pewne są niepotrzebne (bądź raczej mało wykorzystane).
Niedobrze jest też, jak działów i poddziałów jest za dużo, bo to powoduje rozdrobnienie i trudno to ogarnąć, zwłaszcza nowym użytkownikom i tak naprawdę mało który z nich wie, gdzie powinien pisać.
Dlatego uważam, że działy powinny mieć ogólniejszy opis czyli więcej w sobie mieścić.
A co z tego wyjdzie – zobaczymy.

Jak ktoś też chce o tym podyskutować z redakcją (a konkretnie ze Snow_Rainy), to niech pisze w tamtym wątku.

I tak skończy na wojnie Linuks vs Windows.