War Thunder - natywna wersja ( już jest)

Witam,

 

Mało gdzie jest o tym mowa, ale istnieje natywna wersja swietnej gry War Thunder.

Pobieramy przez torent 9 giga - rozpakowujemy Linux64.zip do katalogu z grą - nadajemy plikowi Aces prawo do uruchamiania jako program . Klick klikc i natywny ( chyba terstowy ) war Thunder na system Linux pięknie działa . :slight_smile:

 

Tak dla informacji bo wszystkie serwisy milczą :x

Gram na Xubuntu 14.04

A może jakiś link? :stuck_out_tongue: Bo ja sam znaleść nie potrafię

tu linka … nie ma :slight_smile:

Pobierasz windowsowski luncher - uruchamiasz go i na dole masz pobierz przez torent - pobierasz plik torent a następnie klient sieci torent pod Linuxa pierwszy z brzega i pobierasz :slight_smile:

oOo! dziękuje :wink:

Czy działa równie dobrze jak na Windzie,bo właśnie zasysam?

wersja instalatora (?) updater_1.0.2.tar.gz działa ok , nie wiem jak pobrać tektury w wysokiej jakości bo po kliknieciu download wywala mnie do pulpitu . Nie Lanchera albo cos xle robie - nie ma języka polskiego , albo coś źle robię - wersja na steam może będzie normalna .Ale grać - się gra

 

Poprawka - po kliknięciu w downland - okno się zamyka ( nie widać by coś sie pobierało) po ok 10 min gra sie uruchomiła sama w tym samym oknie z którego wyszła i jest w wysokiej jakości tekstur.

Może Wy uświadczyliście lanchera ? albo wiecie jak ustawić polską wersję języka ?

Launcher i inne bajery mają nadejść dopiero :wink:

wywaliłem wersje pod wine oraz natywną - używam Steam i tu cała opcja jest załatwiona za użytkownika :slight_smile:

Polecam lata się pięknie.

Klan PFtF pozdrawia :wink:

nie lepiej użyć stemma pobierze za nas i zainstaluje działa gram w dota2  

Dla mnie ta gra się nie uruchamia do końca tj. mam już menu klikne start (czy cóś takiego) i wywala mi grę.

mały update :slight_smile:

 

Wróciłem do grania w WT na systemie Linux - Ubuntu Mate 15.04 .( Windows 10 z polityką prywatności został zaaorany przez ARCHA)

Sprzęt AMD FX 6300, 16 g ram, GF 750  Plait Dual Storm.

Na standardowym karnelu gra działa bardzo średnio - mało FPS 30-40 plus gra przycina przy obracaniu myszką wookól pojazdu, samolotu.

Jako,że jestem posiadaczem licencji na karnel premium dałem mu jeszcze jedną szansę i o dziwo gra w wysokich ustawieniach działa płynnie .

Samoloty 60 FPS, czołgi 40-50. Wiec jest fajnie i ok.

Pozdrawiam

Kernel premium od ext? Hmm, chyba sam się muszę zastanowić nad zaopatrzeniem się w niego :smiley: Skoro jest aż taka wielka różnica.

nie, nie reklamuje żeby nie było bo to nie chciało działać jak trzeba przez długi czas ale dałem szansę jeszcze raz i działa :slight_smile:

klan PfTF zaprasza w swoje szeregi :wink: