War Thunder - powtórki - jak wrzucić na youtube?

Hej.

 

Grywam w War Thunder - zapisałem fajną powtórkę, chciałbym wrzucić na youtube ale nie wiem jak .

Zapewne jakis program tu by pomógł, ale na Linux Mint nie mam zielonego pojęcia czym to zrobić :slight_smile:

poproszę o pomoc

Jak byś chciał uciąć coś czy przekonwertować, to na poczatek polecam openshot. Jak chcesz to później wrzucić na youtube na swoje konto to dajesz po prostu daodaj film, ustawiasz czy chcesz publiczny, piszesz jakiś komentarz i tyle. Poradzisz sobie na pewno

 

Edit: Youtube chyba zresztą ma jakiś wbudowany edytor filmów ale nie bawiłem się nim w ogóle, więc nie powiem ci jak on działa

to jak coś wrzucić na youtuba to wiem :slight_smile: dzięki za rade jednak :slight_smile:

chodzi mi o to ,że mam plik z powtórką w gry w formacie .wrpl i nie bardzo wiem co z tym dalej zrobić :slight_smile:

A to sory, na ichnim forum napisali, że ten format można odtworzyć tylko w grze, musisz nagrywać czymś w stylu fraps i dodatkowo podali jakieś przypisanie klawisza do konwersji replaya do video, lecz nie jestem pewien czy to chodzi o grę czy o frapsa. Zobacz czy masz u siebie takie menu

 

Menu ----> Controls---->Replays---->Replay save to Video---->Set Button

tak , jest taka funkcja .

Ustawiłem pod +.

Ale nadal nie wiem jak tą powtórkę zmusić do przerobienia w wideo.

Sorka nie robiłem takich opcji NIGDY i jestem zielony jak dojrzewający ogórek :slight_smile: