Warcraft 3 -battle net

(Arcon) #1

witam,gram czasami w demko tej gry nabattle net.to jedynagra w jaka gram w sieci.moje pytanie;czemu przewaznie gram zkims zza oceanu?wogole nie znam sie na zasadach polaczenia z innymi uzytkownikami.2 razy gralem z polakami ale z new york i kanady.w polsce nikt w to nie gra??czemu nie laczy mnie z nimi??pytam z ciekawosci,nie mam nic przeciwko graniu z kims zza oceanu,przynajmniej angielski szkole :smiley:

(Czyzu7) #2

ustaw sobie bramke na northrend (kolo przycisku battle.net jest taka mala ikonka i tam sobie wybierasz)

(Arcon) #3

no nie wiem ,u mie nic takiego nie ma.moze w pelnej wersji??

(Czyzu7) #4

no to jak demo (ja nie wiem bo dema nie mam - dziwie się że battle.net jest tam w ogóle) to chyba nie ma bramek, po prostu grasz z kim popadnie... mało jest graczy i bramek nie potrzeba...

Oj grają, i to baaaardzo duzo osob... ale nie w demo :stuck_out_tongue: kup sobie oryginał pełną wersję - jakieś 70-80 zł teraz - na pewno się nie zawiedziesz, zobaczysz jakie fajne.

(Duda) #5

Oczywiście ze fajne :slight_smile: Ja sobie zaciągam demko i bede grał przez neta,chociaz tyle :smiley:

A ma takie pytanie,jak mam demo i gram przez neta to gram tylko z tymi userami którzy też mają demo ? Czy z tymi co pełne też ?

(Arcon) #6

z tego co sie zorientowalem to tylko z tymi co maja demo

ps.wczoraj jednak trafilem na polaka ze slupska:)

(Duda) #7

ee jak wchodze w Battlenet to widze tylko jedną plansze i jedną gre ? Dlaczego tak jest ?

Ale powiem wam że to jest super gra,fabuła itd. itp. 8) Ale z battlenet to by bylo fajnie ale w pełnej

(Czyzu7) #8

Bo to demo? :stuck_out_tongue: