Warcraft 3 Reign in Chaos - problem z misją

Witam.

Bez zbędnych ceregieli przejdę do rzeczy: mam problem z przejściem jednej z misji w kampanii Orków. Konkretnie jest to misja, w której trzeba uzbierać 15 tysięcy jednostek drewna. Nie wiem jaką muszę obrać taktykę. W obozie, w którym zaczynam nie ma kopalni złota (jest nieco dadlej), ciągłe ataki elfów.

Jest jeszcze dodatkowe zadanie u goblinów, gdzie po zabiciu kilku potworków zyskuje możliwość kupna drewna, jednak mam zbyt mało kasy na stworzenie armi, a jednocześnie muszę odpierać ataki elfów.

Poradźcie jaką obrać taktyke, jakie jednostki stworzyć, czy mam przenieść baze gdzie indziej?

Najlepiej będzie uzbierać wojsko i łazic po mapie wybijając elfy. Dlaczego? bo za drzewce dostajesz bardzo dużo drewna, jeszcze w głównym budynku daj aby opracować grabież czy coś takiego. Wtedy będziesz zdobywać drewno za wszystkie rozwalone budynki.

u goblinów możesz kupić kilka wyrwidrzewów

Wiem, ale dopiero jak wykonam dodatkowe zadanie z zabiciem kilku typów (są mocni), a jak już pisałem nie mam za bardzo kasy na robienie wojska :stuck_out_tongue:

P.S. Zrobię sobie kilka dni odpoczynku 8)

Dobrze też jest jak zrobisz kilka wojennych młynów i tam wyślesz peony do zbierania drewna, no i przede wszystkim niszcz te drzewa elfów o których mowił McFly , bo dostaniesz za nie jakies 3000 jednostek drewna czy cos takiego. :stuck_out_tongue:

no budujesz głowny budynek przy tej kopalni za drzewami i masz złoto na armię. najpierw zrob to dodatkowe zadanie u goblinów - poźniej niszcz elfy