Warcraft 3 TFT i garena - problem z znajdowywaniem serweró

Witam!

Posiadam grę Warcraft 3 z dodatkiem frozen throne. Wszystko chodzi battle net itp. Ale moi koledzy niestety nie posiadają oryginalnej wersji gry , a bardzo chciałbym z nimi pograć. Podobno program Garena służy do tego, by można było grać jakby LAN ( coś na zasadzie hamachi chyba). Wszystko zainstalowałem , dałem ścieżkę do aplikacji wc3 w opcjach programu i zaczynam grę. Niestety - nie mogę znaleźć żadnych serwerów stawianych przez graczy. Koledzy też nie są w stanie mi pomóc. Więc proszę was o pomoc drodzy użytkownicy forum. aha byłbym zapomniał : odpowiem od razu na jasne pytania , by nie tracić czasu : Nie mam antyvirusa wiec nie ma jak blokować jakiekolwiek wyjście , zaporę wyłączam gdyu chce grać choć nic to nie daje.

Pozdrawiam !

Nie grałem w Warcrafta 3, ale nie można tego zrobić jak w Diablo 2? Czyli jeden gracz stawia serwer i podaje adres IP innym, a oni poprzez bezpośrednie połączenie z adresem IP wpisują sobie twój adres i się łączą? W Diablo 2 istnieje taka opcja, więc w Warcrafcie też powinna.

Hmm równiez mam diablo i wiem o co ci chodzi - ale to chyba tylko dotyczy battleneta.no cóż szukany dalej…

mati498 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Po prostu zainstalujcie hamachi i utwórzcie sobie sieć. Dla pewności, że wszystko będzie działać, w Połączeniach Sieciowych kliknij Zaawansowane, a następnie Ustawienia zaawansowane. W pierwszej karcie (Karty i powiązania) w pierwszym okienku zatytułowanym Połączenia przenieś sieć hamachi na samą górę. W W3 grajcie przez sieć lokalną.

Nie, jeżeli jeden gracz tworzy serwer, a inni się z nim łączą, to co to ma do battleneta? Grałem tak z kolegą w Diablo 2 (łączenie bezpośrednio przez adres IP) i działało świetnie. A jeżeli masz problemu z tym sposobem spróbuj hamachi.