Warhammer 40k Dawn Of War 2 - instalacja przez STEAM

Mam problem z instalacją gry przez STEAM… ->(warhammer 40k dawn of war 2)… GRA JEST ORGINALNA!(nie jest piracka)…

Może ktoś wie co z tym zrobić? Pisałem już do Pomoc Techniczna CD Projekt

( Zainstalowałem Steam i zainstalowałem gre do połowy potem pojawił się komunikat “(obrazek nr.2)”, który przerywał instalację przez steam. … Mam internet Satelitarny (talerz na dachu połączony kablem z komputerem) )

Tutaj parametry mojego komputera:

system operacyjny:

Windows VistaT Home Premium (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)

procesor:

Intel® Core2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz (4 CPUs), ~2.8GHz

pamięć RAM:

3326MB RAM

karta graficzna:

NVIDIA GeForce 9800 GTX - 1902 MB

sterowniki grafiki:

7.15.0011.7739 (English) - nvd3dum.dll,nvwgf2um.dll

karta muzyczna:

Głośniki (Realtek High Definition Audio)

sterowniki muzyki:

6.00.0001.5443 (English) - RTKVHDA.sys

directX:

DirectX 10

I odpowiedz z CD Projekt :

Pana problem może być spowodowany przez zainstalowany firewall na Pana komputerze – proszę sprawdzić czy gra nie jest blokowana przez taki program. Jeśli łączy się Pan z internetem za pośrednictwem routera proszę dodatkowo sprawdzić czy komunikacja nie jest blokowana przez router.

Dokładne informacje na temat z jakich portów korzysta steam i jakie programy mogą negatywnie wpływać na jego działanie znajdują się pod adresem

http://supportwiki.steampowered.com/pl/Tro…rk_Connectivity

ALE… zabardzo mi to nie pomogło… Niewiem jak to zrobić…

Właściwie to jestem troche zdziwiony… Kupiłem grę, zabuliłem kase i gry nie ma na płycie tylko ściąga się przez Steam ;| …

Nie orginalna a oryginalna.

Zainstaluj z płytki przez setup.exe a nie ze steama. Trochę dziwne by było gdyby nie dało się normalnie zainstalować jak kupiłeś wersję pudełkową.

A po za tym wywal na chwile firewalla podczas tego ściągania, bo to podstawa potem będziesz kombinował z resztą.

dokładnie jak mówi Pedrakan:

uruchom sobie w tle steama, ale instalkę odpal z autoruna płyty dvd. potem będziesz co prawda i tak pobierał aktualizację via steam, ale zawsze to mniej niż całą grę…

powodzenia - ja się nieźle naprzeklinałem instalując DoW2…

To mam wyłączyć, tak?

29urtzl.jpg