Warhammer 40k DoW 2 nie włącza się

Witam wszystkich mam taki problem:

Dzisiaj dostałem nowiutkiego Warhammera 2 z gram.pl niestety zainstalowałem grę bez żadnych problemów ale kiedy chcę odpalić ją przez Steam nic się nie wyświetla przez sekunde jest klepsydra i znika i nic się nie dzieję ;/ Proszę o pomoc wszystkich na FORUM ponieważ ten problem mnie denerwuje nie potrzebnie wydałem pieniądze na grę :frowning:

Nie napisałeś nic o sprzęcie jaki posiadasz,systemie,czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki itp,itd.Więc bardzo byśmy prosili ![-o<

No sprzęt nie jest za dobry :?

System : Windows XP Sp2

Ram : 2GB

Procek: Sempron 2800+

Gra wymaga 3200 chyba

Ale mój kolega ma 2800+ mamy identyczne komputery tyle że on ma 1 GB ramu i mu gra rusza ;/ a mi nie chce się odpalić czytałem że to niby coś z językiem ale wątpię bo gra jest po Polsku i co język ma do tego a zwłaszcza że to edycja limitowana z Ekwipunkiem Snajpera … ;/ I nawet gdybym miał za słabego kompa to gra by raczej się odpaliła tylko by się cięła ;/

A karta graficzna jaka?

Zainstaluj najnowsze sterowniki do niej i DirectX.

Aha Karta Grafiki Radeon x1600 PRO

Zainstaluj najnowsze sterowniki do niej,ale jednak masz trochę za słaby sprzęt do tej gry.Czy Twój kolega ma taką samą kartę graficzną?

Tak ma tą samą i robił format może dlatego mu ruszyło bo wgrywał sterowniki :wink:

Dodane 09.04.2009 (Cz) 18:42

Moja karta grafiki jest na pudełku gry ze moze byc ;p

No to zainstaluj najnowsze sterowniki.

okej czekaj jeszcze aktualizacja gry i napisze co i jak :wink:

Dodane 09.04.2009 (Cz) 20:21

Nie działa dalej ;/ dalej tylko klepsydra przez chwile i nic !

Dodane 09.04.2009 (Cz) 21:33

Dalej nie rusza !!

Dodane 10.04.2009 (Pt) 8:01

Ej no pomóżcie dużo osób ma z tym problem i przyda się takie coś na FORUM na pewno ktoś z Forum miał ten problem tylko nie chce mu się pomagać !