Warjuj€ klawiatura

Co par€ godzin dzi€j€ si€ coś i zamiast e pisz€ € , sam€ wpisują si€ znaki typu ? < > oraz ni€ działa klawiatura num€ryczna j€dyn€ co pomaga to r€s€t biosu :confused: Prz€skanował€m komput€r anty-vir€m i spybot€m al€ nic ni€ wykryli. Myśl€ , ż€ to wina klawiatury , która j€st na USB al€ ni€ mam możliwości załatwi€nia sobi€ inn€j… Mam Windows XP SP 3

PS. Sory , ż€ tak napisany j€t t€n t€kst al€ ni€ mam już siły podmi€niać każd€go € na e

PS.2 Gdy naciskam 1 włącza si€ kalkulator

Hmm polecił bym re-instal systemu wątpię że to klawiatura. :slight_smile:

A zalałeś ją czymś,jakimś płynem (płyn np woda) czy coś ? :roll:

Naciśnij jednocześnie prawy shift i CTRL, powiedz czy pomogło, będziemy kombinować dalej ;]

  1. Jest możliwość, że klawiatura została zalana… jeśli tak - lub masz podejrzenie, że jakaś ciecz mogła się tam dostać - otwórz i przeczyść (u mnie takie coś kiedyś pomogło).

  2. Może przez przypadek zainstalowałeś… przełączyłeś na inny układ klawiatury - przełącz na zwykłą w ustawieniach panelu sterowania w językach lub naciśnij jednocześnie “Shift” i “CTRL”.

To takie rady na szybko… najpewniej byłoby pożyczyć klawiaturę od kogoś i sprawdzić czy sie dzieje podobnie… jeśli tak - jest to sprawa systemu… chyba że na wejściu do kompa masz coś nie tak, ale wątpię…

miałem to samo u mnie działało odłączenie i podłączenie klawiatury ewentualnie jeżeli masz klawiature na USB to wepnij go do innego portu

Tych wszystkich sposobów próbowałem już dawno temu ale muszę resetować bios żeby było znowu normalnie… Klawiatury nie zalałem i regularnie ją czyszczę… To się po prostu dzieje samo z siebie od 2 lat i w tym czasie reinstalowałem Windowsa ponad 10 razy :] Czasami jest tak , że ten problem znika na parę miesięcy żeby powrócić i męczyć mnie co pół godziny przez tydzień :confused:

hmm czyli może to płyta główna chociaż jest to dość wątpliwe.

Przy płycie głównej, problem notorycznie i systematycznie powtarzałby się…

Chodź na “zaspokojenie” nas możesz zobaczyć, czy na płycie, kondensatory nie są popuchnięte, lub któraś/eś nie wylały się.

Wina moim zdaniem może leżeć po stronie biosa/ ew. ustawień.