Warning: System Boot Fail po wymianie karty graficznej

Witam po wymianie zintegrowanej karty graficznej na radeona 5750 podczas uruchamiania komputera wyskakuje błąd *Warning: System BOOT Fail* Your system last boot fail or POST interrupted. Please enter setup to load default and reboot again."mogę nacisnąć F1 i wtedy windows czy linux startują.Wszystko działa oprócz procesora który nie chce się podkręcić mogę dowolnie zmieniać FSB a procesor dalej ma 2.00ghz.Biosa jak by co już resetowałem

specyfikacja komputera :

płyta główna Asus P5N-MX

zasilacz Corsair VS 450

stara karta graficzna zintegrowany geforce 7050/nforce 610i

Nie wydaje mi się, że zresetowałeś prawidłowo, a więc:

przy komputerze całkowicie odłączonym od sieci 230 V, wyjęcie baterii BIOSu na kilka minut, w tym czasie przełożenie zworki na gnieździe CLRTC z pinów 1-2 na piny 2-3 i po chwili powrót z powrotem na 1-2, teraz założenie baterii, uruchomienie komputera, zatrzymanie pierwszego startu(!) na BIOSie (klawisz Delete) i ustawienie BIOSu na zakładce Exit w pozycji Load Setup Dafaults > Enter, potwierdzenie zmian (Yes) i restart komputera. Teraz komputer powinien wystartować normalnie.

“Podkręcanie” to sobie zostaw na potem, jak komputer i system będzie idealnie działał w warunkach standardowych.

Zrobiłem tak jak pisałeś i dalej ten sam problem