Warstwa ochronna KIS a poprzednia wersja FF

Witam :wink:

Używam FF 5.0.1 ale gdy włączam KIS by w bezpiecznym środowisku “grzebać” w banku online, wraz z otwarciem okna włącza mi się wersja FF chyba poprzednia 3.6.18. :o

Nie wiem co jest grane :expressionless:

Proszę , może ktoś coś zasugeruje ? Poznałam to po innym interfejsie - usytuowaniu str.startowej, zatrzymania wczytywania czy ikonki KIS oraz skrótu do Adblocka.

Dzięki za jakieś sugestie =D>

To sprawdź w pomocy. Pomoc > o firefox czy jakoś tak. Ty uruchamiasz z folderu bezpiecznego uruchamiania ? Czy korzystasz z wirtualnej klawiatury ?

Właśnie sprawdziłam.

W KIS jest opcja “bezpieczne surfowanie”.

Klikasz i strona obramowana jest zieloną kreską. I właśnie jednocześnie zmienia się u mnie wersja FF.Odkryłam też, że w “często odwiedzane” - są tylko zalogowania do mojego banku zamiast innych stron, które często normalnie odwiedzam.

Wynikałoby z tego, że rzeczywiście korzystam w tej opcji z innej wersji. Żeby zakończyć "bezpieczne surfowanie " zamykam “plik”-“zakończ” i mam wersję nową ,bieżącą. #-o

Sprawdź czy przypadkiem nie masz zainstalowanych dwóch wersji FF (o ile w ogóle to możliwe). Może jedna to była jakaś beta.

W razie potrzeby odinstaluj ta niepotrzebną.

Ja korzystam z FF 6.0.2 i w tej chwili sprawdziłem. W trybie normalnym i w trybie bezpiecznego surfowania aplikacji KIS 2012 uruchamia mi się ta sama wersja FF - razem z zakładkami, historią i całą resztą.

Dzięki :smiley:

Tak jak myślałam - muszę przysiedzieć i zrobić standardowa diagnostyką FF #-o :o :frowning:

Pozdrawiam :slight_smile: