Warta wi-fi zrywa połaczenie

Witam mam taki problem iż moja karta wifi Karta sieciowa Broadcom 802.11n rozłącza mi neta i musze uruchomić ponownie kompa

mam najnowsze sterowniki

nowy dysk ssd ( na starym bylo tak samo )

zarządzanie energia tez jest odpowiednio ustawione

dodam jeszcze ze rozrywa na każdym necie i raz jest to co 5 min a raz chodzi przez dzien i jest ok

moze mam ktoś pomysł jak to rozwiązać ? kolega mi mowił ze wystarczy zmienić priorytet kart czy to prawda ? jak tak to jak to mozna wykonać ?

Odpal live Linuxa jakiegoś i zobacz czy problem nadal występuje. Jak nie to zmień system :slight_smile:

A zasięg masz dobry? Ile kresek?

Kreski są żadnym wyznacznikiem. W każdym programie czy nawet systemie, za każdym razem pokazują co innego. Liczy się siła sygnału w dBm.

Ale możliwe jest że traci zasięg i zrywa mu połączenie.

raczej jestem na tyle inteligentny ze zasieg mam znakomity i nadal zrywa robiłem juz wszystko linux nic priorytety tez nic czasu na routerze nie moge zmienic gdyż jest to sieć akademicka ale domowa tez ma to samo po kablu jest git a przez wifi “■■■■” straszna potrafi zerwac w ciagu godziny nawet 10 razy a jak załapie to jest git na trochę

wyczaiłem iż gdy zerwie połaczenie jest taki komunikat we właściwościach : "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43) " moze ktos kojaży o co biega w tym

http://lmgtfy.com/?q=System+Windows+zatrzymał+to+urządzenie+z+powodu+zaraportowanych+problemów.+(Kod+43)+

akurat szukalem tego problemu w google ale niestety nic nie pomaga

Co to znaczy że Linux nic? Na linuxie nadal zrywa? To przecież w takim razie masz uszkodzoną kartę Wi-Fi i tyle.

Lub antenę Ale mało prawdopodobne skoro masz full zasięg

na linuxie pracowalem godzine i nie zerwalo

a na windowsie zrywa co jakies 2 h

Jeśli na Linux masz ok to wina sterowników Windows…