Warto kupic ASUS P5N-E SLI?

Witam!

Ostatnio jeszcze przed kupnem nowego kompa szperam sobie po wszystkich podzespołach i napotkałem dośc dziwną karte xD

ASUS P5N-E SLI NF650i S775 … Czy warto ją kupic ? Wydaje mi sie że tak sobie, ponieważ PCI-E 16x a jak SLI to 2x8 czyli

wydajnośc spadnie … Proszę o zdanie na temat tej karty ;p

Ja osobiście polecam, sam ją posiadam i jestem zadowolony, chociaż teraz jakbym brał jakąś nową płytę główną to bym wziął jakiegoś Asus na chipset IP35.

No a do o/c dobra ? :slight_smile: Ale w sumie to jakbym miał karty na pci-e to i tak jak 2x AGP … Tak mi sie wydaje. :roll:

Co do O/C to nie powiem Ci za wiele, bo nic na niej nie kręciłem.

Ok thx. Chyba wezmę ABIT IP35 na p35 :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Ja bym wziął Asus P5K Intel P35, ale wybór należy do Ciebie.

P.S. 500 post.

tyle że AGP nie obsługuje SLi ani CrossFire…

weź albo abita co podałeś albo Foxconn p35a-s :slight_smile:

Nie bierz ani jednego ani drugiego asusa bo mają słabą sekcje zasilania bierz Abita IP35-E

schowaj się z tymi radami, te płyty to zwykły ■■■■ - marne zasilanie, padaki. Gdzieś czytałem że nawet maximusy na x38 zaczynają padać - asusowi płyty ostatnio nie za bardzo wychodzą… po dobrych czasach P5K/P5B deluxe/premium czy strikerze nforce 680i coś im się kaszani.

z segmentu cenowego 300-400zł obecnie najlepszymi płytami są:

Abit IP35(-E) / Foxconn P35A(-S) / DFI Blood Iron P35-T2RL / MSI Neo2 F(I)R

bez problemu na tym Asusie podkrecilem e4300 do 3,0 i pamieci do 960MHz, karta tesz niezle, jak masz w okazyjnej cenie to kup, a jesli nie to wybierz coś na P35

Wiem ze AGP nie obsługuje ale tak jakbym miał 2 AGP :smiley: No wezme Abit IP 35 i gitara

Z tych wybieraj.

wszystkie mają podobną wydajność, wybieraj według ceny

Abit IP35-E nie ma RAIDU ma go westja bez -E

foxconn P35A nie ma RAIDU a P35A-S go ma

DFI Blood Iron P35-T2RL - słabszy dźwięk, nie pełny ATX, brak chłodzenia na sekcji zasilania ma RAID

MSI Neo2 F(I)R - zworki do oc, ma RAID

ja bym wybierał między Abitem foxconnem i MSI - zależy od dostępności i ceny

Już wybrałem :smiley: Abit IP35-E :]