Warto kupić avile?

Chce sobie kupić Samsunga Avile S5230 w mixplusie na 42 doladowania po 30 zl.Warto???

Bardzo fajny telefonik :slight_smile: śmiało bierz. Ale jak dasz radę to nie na 42 doładowania ;| ja sam wziąłem na 36 i uważam, że to za dużo :D.

No chyba, że jesteś super pewny to luz :stuck_out_tongue:

A tu ci wszystko pisze.

http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-2739.php

Dziękuję za poradę, 4 kumpli ma taki telefon i nie narzekają, ale czy on się psuje?

Wszystko się psuje. Ja mam LG cookie (wolałbym avilę właśnie :smiley: ) ale pękł mi w środku ekran i wymiana takiej przyjemności kosztowała mnie 170zł :D:D

Kiedyś używałem, telefon strasznie szybko się nudzi i ma wielką wadę brak wifi a możnaby na nim fajnie przeglądać internet.

Ale czego chcieć za taką cenę :slight_smile:

Dzienkuję za poradę ale jak nie avila to co???

A koniecznie dotyk chcesz ? Czy może być coś innego ? I powiedz do jakiej kwoty masz tam te telefony w plusie ?

Już kupiłem avile telefon perfekt… Zero przycinania, duży ekran, bardzo dobra jakość dźwięku: jednym słowem cud nie telefon…

jeśli stać cię na F480 to weź jego, ja takowego posiadam, lepsze materiały, ciut lepsze parametry, choć avila ma fajne menu :smiley:

z tańszych dotykowców chyba najlepsza, lg niestety, ale to nie ta półka :slight_smile:

Ważne, żebyś był zadowolony =D>

P.S zamienisz się:D? hehe

No wiesz szkoda mi takiego nowego telefonu xD :evil:

Moim zdaniem avila ma tylko jedną wadę ; trudno się gra w gry, ponieważ trzeba używać wirtualnych przycisków dotykowych w dole ekranu.

Ale w sumie spox koma. :wink:

Ja mam se k800i i nie narzekam.