Warto kupić grę Gothic 3?

mogę mieć ta grę i nie wiem czy warto wydać kasę :frowning: sprzęt mam średni w drodze jest już 1gb ramu :slight_smile: reszta w podpisie czy da się w to grać na moim, pc? oczywiście po zmianach w pliku ini? aha i gdzie taki znajdę? Oblivion działa na maxa oprócz cieni czasami zwolni ale to nic :mrgreen: moge mieć ja za 60zł warto?

za 60 zeta warto, pliki znajdziesz w google, przycinać będzie ale z winy procesora :frowning:

Gothic 3 ma niezoptymalizowany kod dlatego wątpię że będziesz grać na maxymalnych ustawieniach. Mam kompa taki jak w podpisie i potrafi przyciąć a za nie długo będę mieć jeszcze 1gb ram to sie zobaczy :slight_smile:

ozzi91 ja mam tylko karte lepszą chce grać w 1024 na większych niż średnie :slight_smile:

Ema

Wielu osobą tnie się gra Gothic 3. Dzięki tym 2 programom jakie tu zamieszczam gra powinna chodzić bez problemu(może nie na najwyższych detalach ale nie powinna się ciąć)

http://rapidshare.com/files/29096772/Op … thic_3.rar

pozdrawiam

przecież istnieje coś takiego jak demo. ściągnij, zainstaluj, sprawdź. czy to aż taka filozofia?

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

demo ma skopany silnik i nie wgram żadnej łatki…

A myślisz że wersa FULL jest lepsza :?

Cała ta gra oparta jest na takim silniku, że widziałem przypadek jak kolesiowi z C2D i 2Gb ram, gra mu się przycinała co kilkanaście sekund…

jest do dxxx ale moge wgrać łatki i w pliku ini grzebać