Wartość komputera

Siema, możecie wycenić ten komputer?

AMD athlon 3800+

Ge force 7600 gs

Micase wr350

Zwykły Napęd od LG

1 GB ddr2

80 zł?

proponuję oddać potrzebującym, nie opłaca się tego nawet sprzedawać :wink:

Czarna lista, a sądząc po reszcie sprzętu, to bardziej bomba zegarowa niż zasilacz.

Całość bez HDD nawet na maszynę do pisania się nie nadaje - zwrot kosztów przesyłki to max na co bym liczył bez wyrzutów sumienia.

Nie no, na maszynę do pisania się nadaje, do internetu też zresztą jak ktoś jest cierpliwy :smiley:

 

Dokup dysk (groszowe sprawy), doinstaluj system i sprzedaj na OLX za 100 zł jako tani komputer do internetu :slight_smile:

Hahahaha ^^ jako maszyna do pisania po internecie świetnie sobie radzi. Dysk jest tylko zapomniałem dopisać xD Barracudy 250gb. Wszedłem na olx i sprawdziłem jakie komputerki wystawiają ludzie za 100/150. To za tego powinienem dostać jakieś 2 stowki. Jak będę na kompie to poszukam ile kosztuje każdy podzespol (o ile jeszcze ktoś sprzedaje :D). Aa może by tak podkręcić ten procek? oczywiście po odpowiedniej zmianie zasilacza.

Raczej nie podkręcaj, i tak do gier to się nie nada to nie ma większego sensu :wink: Jak jest na nim system to wywal tylko swoje dane i sprzedaj :slight_smile:

No w sumie racja. Patrzyłem na ceny to tylko z tego ludzie procki sprzedają średnio po 35zl :smiley:

Ceny podzespołów to jedno, całości to drugie.

 

Ram (o ile to jedna kość) i procka może opchniesz, dysk o ile to sata i jest sprawny i nie sfatygowany być może też.

 

GeForce od biedy może się przydać jeżeli to karta PCI-E (jako zapas).

Jeżeli ktoś da za całość wspomniane 200 zł, to znaczy że najzwyczajniej się nie zna i udało Ci się mu wcisnąć kupę złomu za nieadekwatnie wysoką forsę.