Warunki wstawiania tapet do ściągnięcia

Siema

Mam pytanie , moge wstawiać taką funkcje , jak ściąganie tapet z mojej strony internetowej za darmo ? Czy jest to legalne , nie naruszę praw autorskich czy coś ?

(niektóre tapety pochodzą z programów np. z wallpapera)

Sprawdź se licencje/regulaminy programów/stron z których bierzesz te tapety to się dowiesz ale w większości przypadków udostępniając takie tapety które nie są twoim dziełem bez zgody autora raczej naruszałbyś prawa autorskie.

Tylko co to ma wspólnego z działem bezpieczeństwo?

A ze screenami z gry tak samo jest , czy moge sobie robic zdjecia i wrzucac na strone ?

P.S. No chyba ma cos wspolnego z bezpieczeństwem tylko że moim …

Jeżeli tapeta jest udostępniana w formie otwartej to rozpowszechnianie jej dalej jest legalne, ale jeśli np jest rozpowszechniana przez dany program a autor tapety chce aby była tylko przez niego udostępniana (promowanie programu) to udostępnianie jest już nie zgodne z postanowieniem autora.

Jeśli masz zakupioną grę to screeny należą do ciebie, (twój komputer je wygenerował na zakupionym przez ciebie oprogramowaniu wiec twoje dzieło - tak samo jak narysowany rysunek w jakimś programie graficznym udostępniać możesz ale programu nie)