Wąskie menu start - płynna regulacja szerokości!

Witam :wink:

Znalazłem programik do płynnej regulacji menu start w Windows 7

jo2675_Preview.png

http://www.filefactory.com/file/ah2g47c … _1_0_6_exe

szkoda, że na viście nie działa…

Działa :wink:

Sunrise seven również oferuje taką możliwość :wink:

Wersja b.106 kompatybilna z Windows 7 RTM: http://www.mediafire.com/download.php?ztlkymoyjnj

ten programik działa też na viście rtm ,sp1, sp2 a sunrise seven 1.0.106 (niema jej na oficjalnej stronie programu, dostałem od sCooBiego^ w prezencie i udostępniłem innym )to wersja dla windows 7 kompatybilna z windows 7 rtm nawet po wgraniu poprawek które modyfikują jądro systemu … poczytajcie na forum windows 7, teraz nie trzeba czekać na poprawkę do visty która zwęży menu

Po zainstalowaniu Sunrise twierdzi, że jest to b. 105 :frowning:

Nie działa u mnie (RTM na legalu)

tak samo ten program do płynnej regulacji w ogóle sie nie włącza u mnie na RTMie z technetu.

To nic - pewnie autor nie zmienił wpisu na górze okna :wink:

Build 106 działa :wink: Ten build 106 to taka beta przed wydaniem ostatecznej wersji wspierającej RTM, która się niedługo pojawi.

zgłosiłem sCooBiemu^ ale to tylko błąd w nazwie, chyba będzie, na stronie sunriseproject jest wersja .104 a niby .105

Dodane 19.08.2009 (Śr) 19:59

polska wersja RTM ?? bo do do polskiej wersji jest program szerokość menu start

Dodane 19.08.2009 (Śr) 20:02

obecnie sCooBy^ pracuje nad kompatybilnością z innymi tweakerami i próbuje wprowadzić możliwość zmiany poszczególnych elementów wyglądu 7

polska, polska :slight_smile:

napisz na forum Windows 7 do sCooBiego^ i do Luke’a(szerokość menu start)

Rozumiem, że masz najnowszą wersję - 1.0.6 :> Czy chociaż pojawia się jakiś błąd?

~

A tak poza tym, to jest już nowsza wersja 1.0.7.3 , wzbogacona o kontrolę jeszcze dwóch innych parametrów: StartWidth 1.0.7.3.exe

:slight_smile:

hh2165_Preview.png

na suwakach zmieniam opcje a po resecie kompa nie widać zmian :slight_smile:

użyj najnowszej wersji 1.0.7.3

później zobaczę te wersje.

Witam.

Programik super,wszystko działa cacy.

Dzięki i Pozdrawiam.

Aktualna wersja to 1.0.8, którą można pobrać tutaj: Szerokość menu Start. :slight_smile: