Wasz program do słuchania muzy?

winamp 2.95

przyzwyczajenie;/ dość szybko chodzi, (szybciej niz. 3.xx albo 5.xx), odtwarza teledyski, na jakość nie narzekam (nie mam porównania do innych, zresztą nie mam słuchu muzycznego:P) equalizer cały czas “rock” albo ewentualnie “reggae”… (takiej muzy słucham;p)

denerwuje mnie tylko to, ze nie można przerzucać z playlisty ulubionych piosenek do innej playlisty np. “ulubione” metoda drag and drop

pozdrawiam

lakis90

Czysty Foobar2000 , bez żadnych dodatków.

To jest coś.

foobar 2000 od wczoraj.

foobar 2000 mi wystarczy :wink:

Obecnie to Amarok :wink:

Winamp juz od lat :wink: ale starszą wersje mam, bo te nowe za duzo maja nie potrzebnych bajerów.

Ja zaaraz tego AlSong będę testował ;] już się ściąga. ;]

Winamp. Wygodny interfejs i tyle mi wystarczy…Może sobie ściągne i przetestuje jakiś program podawany w tym temacie.

Dla mnie najlepszym Odtwarzaczem jest J.river Media Center :wink: i tak niewiecie o co chodzi hehe

Odpowiednio skonfigurowany foobar2000 + od czasu do czasu jetAudio

jak narazie używam JetAudio 7;) troszke tamacik rozruszalem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja pewnie jak większość. Winamp :slight_smile:

WinAmp v.2.95

Bardzo długo korzystałem z winampa,jednak do czasu kiedy spotkałem się z Jest Audio teraz myślę że on jest najlepszy jego plusy to m.in. mniejsza chęć na ram :mrgreen: , fajny wygląd,prosta obsługa,lepsza jakość dźwięku :wink:

Winampa używam od zawsze. Jedynie jak kiedyś siora mi usunęła to chwilunię używałem Windows Media Player.

Od początku używam Winampa :slight_smile:

Amarok albo mpd+sonata :slight_smile: a na windowsa iTunes

Mam Winampa, ale korzystam w Windows Media Player z jednego powodu. Biblioteka multimediów. Można łatwo znaleźć mp3, sklasyfikować (dać ocene).

Ja korzystam z dobrego Winampa :wink:

JetAudio