Wasz ulubiony film, który chcielibyście jeszcze raz obejrzeć?

Temat na luzie jak wskazuje kategoria. Może wg.niektórych, temat będzie głupi, nudny, ale patrząc na tematy w tej kategorii, postanowiłem założyć. Pytanie jest w temacie. Wasz ulubiony film, który chcielibyście jeszcze raz obejrzeć? Ja mam wiele ulubionych filmów, ale dziś może jeszcze raz obejrzę film “Gry wojenne”.

A dlaczego do kosza???

Jakaś bzdura, nie patrz na to. :slight_smile:

To dlaczego został oflagowany? Jak tematem nikt nie jest zainteresowany, to wystarczy usunąć.

Ale patrzysz co zostało oflagowane i ukryte?

1 polubienie

Jest dużo filmów, do których wracam średnio co pół roku i za każdym razem tak samo mnie bawi:

  • trylogia Indiana Jones,
  • Łowca Androidów,
  • Obcy,
  • Coś (z '82 Carpentera),
  • Trylogia Powrotu do Przyszłości,
  • Goonies

Tak, widziałem co jest ukryte i oflagowane, sam tekst, że wątek przenoszę do kosza.

1 polubienie

Jest kilka, może kilkanaście filmów, które są dla mnie evergreenami.
“Gry wojenne” są niezłe, oglądałem ten film chyba z 3 razy, choć jest trochę taki infantylny. Ale fajny.
Nad moimi typami muszę się zastanowić. :slight_smile: Tym bardziej, że ostatnio oglądam bardzo mało filmów.

Kac wawa :slight_smile:

Jest kilka takich filmów, mogę “do bólu” oglądać np. Władca Pierścieni , Bandyta

Podobno jest książka o takim samym tytule, tylko nie wiem, czy to samo przedstawia co film.

Teraz mi się przypomniało, że podobał mi się i chętnie bym wrócił do Memento. Ktoś już to wspominał? :slight_smile: