Wasza opinia o sklepie

Mam Opere GX I wczoraj wyskoczyła mi reklama kupuj taniej z operą GX kliknołem Przekierowało mnie do sklepu https://www.eneba.com I nie ukrywam znalazłem tam jedną pozycje którą chciałbym zakupić i tak normalnie kosztuje 70zł W tym sklepie 40 zastanawiam się tylko nad legalnością klucza może ktoś tam kupował i wie jak to wygląda

4 dni temu kupiłem tam w promocji (z bonem od Łowców Gier) klucz do Rage 2 - klucz zadziałał, żadnych problemów, nawet nie musiałem zakładać konta w sklepie. A co zamierzasz kupić?

Przed zakupem sprawdź czy nie ma taniej na bezpośredniej platformie np steam czy gog…

1 polubienie

To keyshop więc dobrze sprawdzaj czy nie ma geoblokady - najczęściej rosyjskiej. To platforma pośrednicząca w sprzedaży i jak już zdecydujesz się na zakup to sprawdź czy sprzedawca jest zaufany:

1 polubienie

Na wymienionych platformach to co chce kupić kosztuje 70 zł W tym sklepie znalazłem to za 40 czyli jakby połowe

Szukam gry PC Bulding simulator Oczywiście lepiej gdybym to upolował na promocji steam Lub GOGU Mam je dodane do listy życzeń więc gdyby były w promocji dostałbym powiadomienie . wczoraj przeglądając ten nowo odkryty sklep znalazłem to i tak sie zastanawiałem nad kupnem. ten klucz który znalazłem jest na steama i tutaj się boje troche trybu rodzinnego. Nie wiem czy na GOGU jest taka opcja
Konkretnie o ten klucz chodzi https://www.eneba.com/steam-pc-building-simulator-incl-early-access-steam-key-global

Kupiłem dwa klucze kiedyś, jeden działał i działa. Drugi za 2 zł nie działał. Trzy razy pisałem, przesłałem zdjęcie biblioteki, ba nawet wideo , ze nie aktywuje. Albo nie odbierają maili z załącznikami, albo mieli w dupie, bo 3 razy zamknęli “z braku kontaktu”. :wink: Niestety więcej u nich nie kupie, nie chodzi o te 2 zł, ale problemy. Napisaliby, że przykro, że sprawdzą sprzedawcę, ale obecnie zwrócić nie mogą bo blablabla, OK rozumiem i macham ręką, a tak niesmak cholerny.

1 polubienie

Kusi mnie cena Bo gdy znajduje ofertę na kupno klucza do jakieś gry zawsze sprawdzam cene oryginalną zazwyczaj znajduje oferty 5-10zł niższe niż oryginalna cena. Wiec macham na takie oferty reką wole dyche dopłacić i mieć pewność niż zaoszczędzić i mieć problemy ale tu miałby grę za połowę ceny wiec różnica jest odczuwalna. Jednak zawsze jest ryzyko że utopię i może to dziwne ale ja nie boję sie utraty pieniędzy bardziej blokady konta na steamie. wiem że kiedyś blokowali całe konta a obecnie na steamie mam coś koło100 gier ich utrata w TYM GTA V Na które to nie mam rachunku zachowanego zabolała by mnie

1 polubienie

A ja głupi co i rusz nowe graty do kompa kupuję :rofl:

jak bardziej zależy ci na bezpieczeństwie konta a nie samej kasie a jednak chcesz taniej niż w oficjalnych sklepach to proponuje 10zł dołożyć i tu masz w 100% pewne https://www.cdkeys.com/pc/games/pc-building-simulator-pc-steam-cd-key, klucz dostajesz w kilka sekund a w razie czego support też szybko odpowiada.

Ja tam często kupuję gry na G2A i nie miałem żadnych problemów, jak klucz nie działa można zwrócić, bo raz mi klucz nie działał i zwróciłem ale nie pamiętam co i za ile…

I też jest w niezłej cenie…
https://www.g2a.com/pc-building-simulator-steam-key-global-i10000149433001

Jest nawet możliwość kupowania SMS ale wychodzi czasem nawet 3 razy drożej czasem nawet 4…

G2A ma od lat problem z praniem pieniędzy, nieuczciwymi sprzedającymi i kluczami kupowanymi kradzionymi kartami. Jeszcze w zeszłym roku mieli z tym problem i niespecjalnie coś z tym robią. Niezły bajzel tam mają

co do zakupu wymienionej gry:

To lista sklepów, która ma klucze z legalnej dystrybucji i nie ma ryzyka.

Ja tam na G2A nie miałem nigdy problemów z kluczami…

Słyszałem o G2A kilka razy, a recenzje są naprawdę różne: ktoś kupił z sukcesem i otrzymał grę za niski koszt, ktoś otrzymał już używany klucz. Doszedłem do wniosku - to tylko loteria, w której, jak zawsze, masz szansę wygrać, jeśli oczekujesz od niej czegoś małego. To wszystko. Nie korzystałem ani z G2A, ani z enume, ani z niczego, co ma autor. Ponieważ, o ile nie spotkałem tych chwil i tych sklepów, nigdy nie słyszałem nic dobrego, szczególnie o ruletkach. Słyszałem bardziej popularne recenzje o Aztec Gold niż o tych witrynach z „prawdziwymi” grami. Ogólnie uważam, że wszyscy są oszukiwani tak, jak chcą. Ktoś bawi się automatami hazardowymi, ktoś gra w gry…

Widocznie miałeś pecha,lub trafiłeś na jakiegoś nieogara. U mnie wszystkie reklamacje były załatwiane tego samego dnia. Pozytywnie rozpatrywane.

Znajomy ciśnie właśnie na G2A i samych promocjach ze steam itd i ani razu nie został oszukany…
Obecnie tez sporo kupuje z humbla i 2 polowe gier z paczki która mu sie nie podoba odsprzedaje. i mówi że tak na 1 paczce potrafi zarobić na kolejne itd prawie jak perpetuum mobile.

Odpisujesz na post płatnego trolla. Już się nie dziwie się, że ich zatrudniają…

A ile GOG wydał, że są o 150%-200% w plecy za blokowanie kluczy?