Wasza opinia o SPV

Witam! Nadal szukam jakiegoś telefonu dla siebie do 400zł i przeglądając allegro natknąłem się na SPV. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej marce telefonów komórkowych dlatego moja wiedza o nich jest zerowa. Dlatego założyłem ten wątek. Co sądzicie o SPV? W czym taki telefon może być lepszy od np. SE k800i czy Nokii N73? Dzięki za odp. :slight_smile:

Aha… przypomnę może że szukam telefonu z czytelnym wyświetlaczem abym mógł korzystać z internetu i w miarę dobrym aparatem >2mpx.

SPV to porządne telefony. Sam mam M650. Telefon bardzo dobry. Jak dla ciebie to M3000 wystarczy. Tylko jak kupisz to:

  1. wgraj windowsa mobile 6.1 (mniej ciągnie z baterii)

  2. zmiana baterii na inną

W M3000 jedyna wada to słaba bateria :slight_smile:

Również posiadam SPV, i jest to już drugi mój telefon tej firmy. Wcześniej miałem M3000 a teraz M3100. Firma jest bardzo dobra, dokładniej jest to marka HTC, a SPV to wersje dla Orange, tak jak MDA dla ery/T-Mobile.

Miałem spv i byłem dość zadowolony jednak jak dla mnie był za funkcjonalny więc wróciłem do Sagem MyX6-2

SPV ma windows’a więc DŁUGO się włączał i wyłączał. Nieco za duże rozmiary, trochę za małe klawisze, zupełnie niepotrzebny w takim modelu aparat. Sagem okazał się znacznei lepszym wyborem - to mój ulubiony telefon a neiwiele gorszy od spv w zastosowaniach domowych.

A który SPV polecacie? Czy tylko M3000 spełnia moje wymagania?

HTC robi dobre fony… za 400zł może wyłapiesz M3000 bo to dobry fon… wgrasz ROM-a najlepszego do użycia palców i już :stuck_out_tongue: no i najpotrzebniejsze programy no i gry :stuck_out_tongue:

HTC często są dotykowe, mają WM (jak jest 5 można zrobić upgrade do 6…) ogólnie nie ma tu nic do gadania K800i, możesz porównać HTC M3000 do Noki N73 bo one mają system… no i WM nie jest taki zły tylko nie można ładować za dużo aplikacji i trzeba je zamykać a nie minimalizować… wiele nieobeznanych tego nie wie i powstają opinie że telefon muli gdy z dostępnych np. 40mb ram jest zapełnione 38mb…

A co powiecie o tym?

http://www.allegro.pl/item426884119_tel … d800i.html

OMG… zepsuje ci się szybko i nikt nie naprawi (ostatnio nawet alcatelów się ludzie nie podejmują…)

po drugie to podróba iPhone a on, nawet oryginalny jest… n/c :stuck_out_tongue:

bierz HTC M3000 albo ew. HTC E650… aha i staraj się unikać tych fonów z uszkodzoną obudową bo nie jest łatwo dostać :wink: