Wasza opinia

Chciałbym poznać waszą opinię na temat telefonu Sagem myX-5m.

zobacz tu http://www.mobile.inspiracja.com/opinie,284,1.html

Miałem Sagema myX-6. Jak na telefon to robił całkiem przyzwoite fotki i ogólnie łatwo i przyjemnie się go obsługiwało. Miał kilka wad, które mnie, jako użytkownika bardzo denerwowały, ale podobno nowa seria Sagema nie ma już tych problemów. :slight_smile:

Posiadam ten telefon :smiley: Dość dobrze się sprawuje. Ale jeżeli liczysz na jakis super telefon z bajerami to nie jest to. Jedną z wad jest to, że nie posiada on Javy i nie mozna instalować nowych gier. Fabrycznie zainstalowanych dzwonków jest bardzo dużo. Tylko polifonia w nim jest 16 a nie 32 tonowa. Dzwoniki, tapety i inne cuda ściągam bezproblemowo. Co do wyglądu jest on mały, poręczny i estetyczny. Jest w nim WAP także +. Jeszcze jedną z wad jest dla mnie to że wyświetlacz ma tylko 256 kolorów w tym momencie to troche mało. Menu jest bardzo proste w obsłudze nawet kompletny laik sie bardzo łatwo połapie. Ogólnie polecam Ci ten telefon, jak dla mnie bardzo dobry aparat :wink:

Jakbyś chciał wiedzieć ode mnie jakieś szczegóły to pisz :stuck_out_tongue:

Nie polecam tego telefonu, dla tego, że jest po prostu przestarzały :slight_smile: Jeżeli już to polecam Ci Sagema MYX-6 miałem go 2 lata i byłem bardzo zadowolony, a jak nie ten to jeszcze nowszy myx 5-2 też bardzo dobry :smiley:

Pytanie w temacie jest raczej jasne, wobec tego twój post jako OT leci.

nie ma polifoni ale za to odtwarza dźwięki wav. 8)

mam ten telefon i niby nie jest zły, ale jak masz już kupować to lepiej co innego…

Michał1205 działą u ciebie podczerwień ? bo u mnie wogóle nie…

Co prawda nie jestem Michał, ale mój kolo ma tego fona i u niego podczerwień działa bez problemu :slight_smile:

Mi nie działa podczerwień, znam pare osób co mają ten telefon też im nie działa. Próbowałem już z wieloma telefonami przesyłać. :? Ale poczytałem sobie opinie ze strony, którą podał philips. Wiele osób tam pisze, że im nie działa. Widocznie ten telefon już tak ma. :frowning: