Wasza praca

Nie znalazłem takiego tematu, więc go zakłdam. Zapewne dużo z was ma zamiar pracować przez wakacje, lub ukończyło już wiek szkolny i pracuje na stałe. Tutaj można napisć gdzie się pracuje i co dokładnie się robi… Ja jak narazie mam 17 lat więc nie pracuję, a w wakacje mi się nie chce, ale może ktoś inny ma ochcotę opisać tutaj swoją pracę…

tworze stronke dla pewnej firmy zajmującej sie sprzedażą i serwisem wag :stuck_out_tongue:

a tak to zwykle w wakacje budowa …

studiuje na pg,pracowalem juz w fabryce,w garach,przy budowie drogi a w ubieglym roku w sklepie sportowym ale jak na razie siedze w domu i chyba posiedze bo to moje ostatnie wakacje bo zostal mi tylko semestr szkoly a we wrzesiu musze oddac czesc dyplomu

Raz w tygodniu poświęcam 20 minutek na rozniesienie ulotek.

a ja 30.06.06 złożyłem mundur w kostke i po pięciu latach chwilowo jestem bezrobotny, ale zrobiłem szkółke informatyczną to może coś ciekawszego znajdę…

Uczeń- Technik Elektronik, specjalizacja systemy i sieci komputerowe

Allegro- Super Sprzedawca :slight_smile: specjalizacja telefony i akcesoria

To tu, to tam :slight_smile: Jednym slowem na kuchni :wink:

Remonter :mrgreen:

Zdun :x :lol:

Były uczeń gimnazjum. Przyszły uczeń liceum :mrgreen:

A w wakacje mam zamiar rozwozić KFC skuterkiem 8)

Pracuje w Biurze Brokerskim

Stripitizer- jak chce sobie dorobić, ale myśle się zatrudnić jako portier w akademiku żeńskim.

Nietety tylko to pierwsze zdanie jest prawdziwe :frowning:

Otwieram zamki :mrgreen:

Pracuje u wujka w sklepie komputerowym, za co na koniec wakacji dostane nowego kompa, lub monitor, ale wezme raczej kompa. Trochę zmywania garów w barze :):slight_smile: no i w sierpniu będę pomagał układac kostke brukową.

Grafik w Axel Springer :wink:

:shock: :shock: :shock:

Ale mało… :?

Ja robiłem po 12-18 godzin tygodniowo… 8)

Kicior wydaje mi się, że jest to roznoszenie ulotek do koszy na śmieci :mrgreen:.

Ale mogę się mylić :P.

ja na budowie, ale nie wiem ile dam rady :slight_smile: jak narazie to jestem 10 dni