Wasza ulubiona potrawa, ciasto?

wszystko co się daje zjeść :slight_smile:

-ostre spaghetti bolonaise :slight_smile: - zrobione przezemnie :stuck_out_tongue:

-chińszczyna: zupa krewetkowa na ostro, kurczak słodko-kwaśny

-pierś z kurczaka cury (nie ta od chińczyków, tylko zrobiona własnoręcznie )

-mmm… ? pizza hawajska, tropikalny kurczak (tele pizza)

-BicMac i inne niezdrowe żarcie z fastfooda

-również fryty

-kurczak pieczony z groszkiem i marchewką :]

-szpinak, brokuły - to nie żart.

  • oraz wszystko co pyszne, jadalne i daje przyjemność przeżuwania pokarmu :stuck_out_tongue:

O to se juz wyobrazam jak wygladasz (bez urazy proszę)

A moja mama robi z czekoladową:P

No to są na pewno cycki murzynki - bez porównania.

To mnie dobiłeś

A ja bardzo lubie Pizze Frytki Zapiekanke Gofry Hamburgery Hot-dogi itd. :smiley:

tzrabyło w skrócie odrazu FAST FOOD :stuck_out_tongue: to jak dlamnie niejest potrawą :expressionless:

Tylko co ma to wspólnego z ciastem o którym myślał autor?Ja kocham szarlotkę oraz ciasto ze śliwkami.Mniam! !!

no wsumie nic :smiley:

Dla mnie najwspanialszym daniem na świecie jest Piiizaa :D:D Lubie też pierogi leniwe i kurczaka po meksykańsku :D:D

Z ciast to właściwie wszystkie!! :smiley: Najbardziej to : Karpatke, piernika i wszelkiej maści torty :smiley: Mniam… Przez Was zrobiłem sie głodny :smiley:

Spaghetti, pierogi z kapustą + zupa ogórkowa … 8).

Pizza zapiekanki itp. :smiley:

Widze że kolega przepada za zdrowym odżywianiem.

jeśli chodzi o zapiekanki etc to ujdzie, zjem, ale nietraktuje tego jak jakaś mega potrawa, pizza juz predzej, zwłaszcza jak ja sam zrobie :smiley: jest duzo lepszych dań od fast foodu :slight_smile:

Zupki Chińskie !

jaja na boczku+cebulka+szczypiorek+pomidory

a ciasto to zwykle serniczek :wink:

Ja to przeczytałem jako “Jaja na boczim”.

Ale żeby nie było OT to ostatnio polubiałem zupe pomidorową :smiley: :smiley: :smiley:

Też mi się tak przeczytało :stuck_out_tongue:

Nawet Na Luzie to nie to

Najlepszy jest garacy kubek :lol:

Gorące kubi nie są najlepsze, ale grochowa wiernie naśladuje ‘naturalną’ zupę :wink: