Wasza ulubiona potrawa, ciasto?

Wiecie co jeszcze wszyscy lubią? Kremówki!

Znacie kogos kto jak mu powiesz

ej chodźmy na kremówki to mówi nie stary nie lubie kremówek…

Kremówki są pyyycha :slight_smile:

Albo pomidorowa mniam :lol:

a ja lubie! !!

jak dla mnie to najlepsza jest fasolka po bretonsku mojego taty na wedzonce itd. sernik na zimno, wszelkie miesa mojej mamy, ciasta pieczone przez moja babcie i sernik mojej dziewczyny mowie wam to jest suuuuper macie pecha ze nie mozecie go sprobowac :lol: ale jak ktos bedzie kiedys w kaliszu i da znac to kto wie :slight_smile:

A ja uwielbiam placek po węgiersku w wykonaniu mojej babci pyyyyyycha :smiley:

Ja także je lubie. Krem mógłbym jeść bez przerwy :smiley:

No i lubie także ryby. Najlepsze są leszcze “otmuchowskie” wdg. przepisu mojej Mamy :stuck_out_tongue: :smiley:

pomijajac to ze maja osci sporo to rybka calkiem calkiem

Na tym zbiorniku sa takie wyrośnięte i specyficzne “byki” że mają mniej ości niz zwykłe leszcze :lol:

musze odwiedzic ten zbiorniczek :slight_smile:

Serdecznie zapraszam :slight_smile:

A wracając do tematu lubie też zupkę chuńską firmy A**no o smaku grzybowym :wink:

Opto pisze–jak dla mnie to najlepsza jest fasolka po bretonsku mojego taty na wedzonce itd. sernik na zimno, wszelkie miesa mojej mamy, ciasta pieczone przez moja babcie i sernik mojej dziewczyny mowie wam to jest suuuuper macie pecha ze nie mozecie go sprobowac ale jak ktos bedzie kiedys w kaliszu i da znac to kto wie—Z tego wynika , że Ty także powinienes mieć talent do kucharzenia

Chcesz otruć sąsiadów ?? :smiley:

To nie ja napisałam(chociażlubię fasolkę,zreszta czego ja nielubię)

:evil:

Oby tylko nie wiało z północy…

Pewnie piszecie o wietrze historii

Żeby nie zasłużyc na OT bardzo lubie pierniki(ale nie stare) :stuck_out_tongue:

o rety!!

a ja lubię żarcie z fast foodów i wszystkie obiadki mojej mamy (są wyjątki) :wink: kuchnia mojej “żony” odpada :frowning: nie polecam, chociaż czasem zdarzy jej się cos dobrego upichcić :smiley:

Pierogi odsmażane na patelni, kopytka z bułką tartą i cukrem, frytki (takie domowe)

Maca.Przepis:jedno jajko-jedna maca,drugie jajko-druga maca!

Kopytka pierożki frytki hot dogi zapiekanki frytki

zupy : pomidorowa szczawiowa barszcz czerwony

dania : kartofelki z biteczkiem z pierśi kurczaczka a kartofelki polane tłuszczem plus oczywiście jakas suróweczka do tego i to jest co chyba najbardziej lubie

Moje ulubine ciasto to: karpatka, sernik, keks i jabłecznik.

Zupa: pomidorowa z makaronem, szczawiowa i barszcz czerwony.

A z dań to: ubóstwiam pierogi ruskie i pierogi z owocami, kurczaka z ziemniaczkami i jakąś suróweczką, a zamiast kurczaka może być też karczek :lol: :smiley:

Ja najbardziej uwielbiam Cheesburgery, BigMaci itp.

Ale jem je tylko raz w roku.