Wasze modyfikacje wyglądu forum - KONKURS!

zgadzam sie z tym co kolega @gowain pisze.

Dzisiaj/jutro uruchomimy głosowanie i poprawek już nie przyjmujemy :slight_smile:

2 polubienia

Apropos poprawek @gowain

Czarny styl, zerknij sobie czy tak miało być w profilu użytkownika, wiadomości

Pewnie, że nie miało być, ale style powinny być zamrożone z datą skończenia przyjmowania zgłoszeń - poprawki jedynie błędów wynikających z przerzucenia styli do Discourse’a. Tak mamy kilka osób, które jeszcze picują swoje style, dodają nowe elementy choć czas się dawno skończył. Trochę nie fair.

2 polubienia

Ja w swoim stylu poprawiłem tylko kolory, które wynikały z różnic Stylish vs. Discourse. Kolejne aktualizacje dostarczę po zakończeniu się konkursu - czy go wygram, czy nie.

Ja w aktualizacjach poprawiałem tylko to co w Discourse się popsuło, czyli głównie to nieszczęsne “menu”. Żadnych większych zmian nie wprowadzałem.

Tylko pytam, to nie jest pstryczek w nos. Ja także starałem poprawić tylko rzeczy które są stricte związane z różnicami Stylish - Discourse. Również uważam że style powinny być zamrożone, ale ma to też swoje uzasadnienie, bo style nie były aktualizowane na czas, i nie można było poprawić błędów. Ja np. nie miałem czasu zaaktualizować swoich skórek na tygodniu, i dopiero dziś jak i wczoraj udostępniłem poprawki, bo na to zezwolono.

Problem w tym, że w przypadku niektórych styli jest problem z kompilacją na poziomie Discourse i trzeba zrobić obejścia. To nie do końca problem autorów. Wydaje się jednak, że większość tych problemów jest już rozwiązana.

Tak, wyjątkowo “uwidział” mi się styl rose lady. problem w tym, że nie ma obok postów licznika np 28/28 i do teko polskie czcionki osobno pogrubione. Dałem - zbadaj element i przesunąłem kółkiem poniżej postów. Dostałem taką przełączającą się dyskotekę, w tempie trzy razy na sekundę, że szok.
Odniechciało mi się wszystkich stylów…

2 polubienia

@Bogdan_G Hmm, spróbuj przesłać mi na PW próbkę tego co się dzieje u Ciebie. U mnie wszystko wygląda w porządku :confused:

Przy włączeniu pola tekstowego odpowiedzi, pojawiło się obok 30/30, ale nie było tego, a w dodatku wszedłem w inspektora, to zaczęło mi migać, gdy kółkiem przesunąłem niżej:


Utrafiłem, jak pokazują się liczby:

Zauważ, ż jak wyskakują liczby po prawej, to anika poziomy pasek przesuwania nad inspektorem.
Firefox na to choruje, palemoon i slimjet.

@Bogdan_G Uruchomiłem tą wersję Rose Lady z serwera na dobrychprogramach i faktycznie istnieje taki błąd, na szczęście w poprawionej wersji już go nie ma i wszystko wyświetla się tak jak powinno (łącznie z tym paskiem czasu do przesuwania się pomiędzy postami).
Teraz tylko potrzeba @tomekb, który mógłby wgrać poprawioną wersję na serwer (tą Wasze modyfikacje wyglądu forum - ZGŁOSZENIA z tematu zgłoszeniowego) :slight_smile:

Wszystkie nadesłane style konkursowe zostały przeniesione tutaj wraz z możliwością głosowania na te, które najbardziej Wam się podobają:

Średnie głosowanie, wydaje mi się że kilku userów dało z 2-3 style w jednym poście i jak liczyć taki głos, na kilka motywów?

Nie widze takich sytuacji…

A dobra, to poprawki na nieedytowalnych postach więc w sumie będą głosy na tych wyżej z grafiką.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.