Wasze modyfikacje wyglądu forum - WYNIKI KONKURSU

Przede wszystkim, chcielibyśmy bardzo podziękować Wszystkim, którzy nadesłali swoje prace. Wasz odzew, zaangażowanie oraz talent kompletnie nas zaskoczył, przyznamy szczerze że nie spodziewaliśmy się aż tak wielu fantastycznych projektów.

Przyszedł czas na podsumowanie akcji i wybranie najlepszych projektów. Wyniki głosowania nie pozostawiają wątpliwości, nagrody ufundowane przez HyperX wędrują do:

  1. @Apostol1, autora najlepiej ocenionego stylu (mechaniczna klawiatura dla graczy HyperX Alloy FPS14)
  2. @NobodyTT, autora drugiego najlepszego stylu (słuchawki HyperX Cloud Stinger)
  3. @Mor, autora trzeciego najlepszego stylu (podkładka pod mysz HyperX FURY dla profesjonalnych graczy)

Dodatkowo chcielibyśmy nagrodzić naszymi gadżetami użytkowników: @gowain, @Fizyda, @Triste i @pablito24.

Co więcej, możemy zdradzić że wszyscy autorzy którzy nadesłali style otrzymają zaproszenia… no, już Wy tam wiecie na co :stuck_out_tongue: :wink:

Serdecznie gratulacje i podziękowania dla wszystkich!

PS. Finalne poprawki do zgłoszonych styli pojawią się niebawem. Oczywiście, jeśli ktoś miałby ochotę dodać do kolekcji jeszcze inne style, podeślijcie i udostępnimy wszystkim użytkownikom do wyboru z menu górnego.

3 polubienia

Już od dłuższego czasu (jak wszyscy) wiedziałem jaki będzie wynik, ale i tak ten post spowodował u mnie szybsze bicie serca! :laughing: Muszę przyznać, że otrzymana nagroda cieszy mnie równie mocno co to, że tak dobrze wszyscy przyjęli mój styl… Nie chcę, żeby zabrzmiało to jakoś pompatycznie… Wielkie dzięki za Wasze głosy, obserwowałem każde pojedyńcze kliknięcie w ten magiczny przycisk.
Podczas konkursu czuć było, że panuje lekki chaos organizacyjny, ale - oh boy! - zabawa (razem z tymi spiskami i wzajemnymi oskarżeniami) i tak była przednia :smiley: Ważne, że pod koniec już jakoś to się ogarnęło. Jeśli będziecie organizować coś podobnego w przyszłości to ja się na to piszę (choć będę bał się wygrać, bo wtedy już na pewno będę oskarżony o koneksje xD ). Dzięki Tomek za zorganizowanie tego maratonu :stuck_out_tongue_winking_eye:
Jeśli w moim stylu znajdą się jakieś bolące błędy, to w ramach kilkumiesięcznej gwarancji mogę coś poprawić.
Teraz tylko muszę nauczyć się używać klawiatury mechanicznej…

1 polubienie

Ja jedna pogratuluje i zapytam jak to sprawdzić w ,praniu"

@jozef47 Co sprawdzić w praniu? Czy redakcja wywiązała się z terminowym wysłaniem nagród? :stuck_out_tongue:
Jeśli chcesz zmienić skórkę, to taka możliwość jest od początku konkursu w ustawieniach profilu (ostatnio w zakładce interface)

1 polubienie

Gratulacje dla zwycięzców :+1:

Summary

Troszkę mi smutno bo kubeczka nie dostanę. I w czym ja mam kawę pić? :cry: