Wasze opinie na temat G-data Internet Seciurity

Witam

Proszę i opinie na temat tego pakietu zabezpieczeń: G-data Internet Seciurity 2008 bądź 2009. Zastanawiam się nad jego kupnem. Proszę o plusy i minusy. Nie chce komentarzy w stylu: weź kasperskiego itd. I chciałbym komentarze od osób które go używały bądź używają tego pakietu a nie od użytkowników które coś tam gdzieś przeczytały

Pozdrawiam

napewno jest na mocne kompy!ale po konfiguracji która jest na stronie producenta to złużywa on mniej zasobów!wersja 2009 jest najlepsza że wszystkich jakie wyszły!!dobre jest to że mając wersje nawet 2007 to można ją aktualizować do najnowszej!zobacz wersję trial z dobrych programów jak ci się będzie on sprawował!

Plusy dobry skan(dwa niezależne silniki skanujące),minus to długo skanowany komputer,mocno obciąza.W opcjach jest możliwość ustawienia aby skanował jeden skaner.Brak problemów z aktualizacją,wcześniej takie miałem.

Mam go od 2 dni na laptopie. Nawet z vista zżera mi 46 % ramu, więc chyba nie jest źle.

A moj lap: Intel dual core 1,73 GHz, ram 2 GB.

Narazie nie odczułem zwolnienie.

Ale też nie mogłem go jak narazie przetestować, Próbowałem wchodzić na różne strony i chciałem zobaczyć jak reaguje na trojany, wirusy ale jak na złość nic nie chce wykryć:P

wersja 2009 o wiele szybciej skanuje kompa niż wersje poprzednie!