Wasze opinie na temat Noki N73?

Witam chce kupic nokie N73 mam na zakup 550 zł sprzedaje swojego samsunga D900 i wlasnie zastanawiam sie nad czyms z Noki z seri N fajnie jak by mial symbiana dobry aparat , i dobra jakosc sluchanej muzyki.Moze polecicie coś innego??

Jeżeli potrzebujesz naprwdę (tak jak pisałeś wyżej) fona z Symbianem, z dobrymi głośnikami i aparatem to polecam N73 :mrgreen:

Sam posiadam tel i jest naprawdę spoko. Jeśli jednak nadal nie jesteś pewien co do tel to idź do jakiegoś komisu i udawaj zainteresowanego kupnem to na pewno dadzą ci go wypróbować :wink:

Pozdro

Plusy

-duży wyswielacz

-dobry aparat

-dobra bateria

minusy

-trochę zbyt wolny

-desing przestarzały

A właśnie jak to jest z tą muzyka i zywotnoscia bateri czy słucha sie muzyki głośno ??

Głośniki bardzo głośno grają, ale nie zawsze jest dobrze z jakością :-o Ale szczerze polecam, sam go mam od roku i jest suuper :smiley:

Przeczytaj test:

http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=198

Bateria trzyma długo,u mnie przy średnim używaniu 5 dni najsłabiej wytrzymała 3,5dnia. :slight_smile: najdłużej 8 dni.

Ja mam od roku nokię N-73. Padała mi jedynie lampa błyskowa i nie świeci. Muzyki się słucha bardzo dobrze, chociaż mam duże zastrzeżenia do radyjka FM. Bardzo często aparat gubi sygnał stereo, nawet jezeli sygnał jest mocny, przechodzi w mono i później wraca w stereo. to wszystko jest bardzo męczące w słuchaniu. Jesli uzywam nokie n73 jako modem UMTS, to niestety ale musi być podłączony do zasilania, bo po 30 minutach bateria siada. Zdjęcia wykonywane tym aparatem są dobrej jakości, ale lampy błyskowej nie polecam, bo to po praostu zwykła dioda, i nie ma co marzyć o dobrych zdjęciach w nocy. Trochę denerwuje mnie ta klapka z tyłu na aparat fotograficzny. Pojawiły się luzy i niestety , ale obawiam się że któregoś dnia zgubię ją.

Ogolnie oceniam nokię N73 jako dobry aparat, ale już zaczynam odkładać kasę na nokię n82, bo chcę mieć WLAN w aparacie i trochę więcej pamięci RAM w telefonie.