Wasze opinie o ATI Radeon HD 5770 Gigabyte 1GB SuperOC

Jak w temacie, chciałbym poznać Wasze zdanie o tej oto karcie: http://www.gral.pl/preview/Gigabyte/Radeon_HD5770_Gigabyte_1024MB_56.html

Jest niezła, trochę słabsza od moich ale na pewno się nie zawiedziesz! Ma wszystko czego potrzebuje dzisiejszy gracz.

Ciekawy jestem czy ta karta posiada profile 2D,miałem HD 5870 od Gigabyte i nie miała i karta w 2D miała zegary takie jak w 3D i pobierała dużo energii i miała nieco większe temperatury,więc polecam poczytaj o tej karcie od tej strony.

Ogólnie o tej karcie na necie jest bieda z nędzą ;d

Jestem również ciekaw jak sobie radzi ten nieźle wyglądający cooler przy takim taktowaniu rdzenia, czy się grzeje bardzo… xD

Polecam od Sapphire :d .mam takową,powiadam cisza jak na pasywie i w stresie temperatury nieco ponad 50 stopni,warta karta grzechu,a swoją drogą gigabyte nigdy w GPU nie błyszczał,karty się kręcą ładnie ,ale wiele im brakuje,a ta klapa z 2D/3D to wogle,szkoda słów.

A musisz kupować taką drogą kartę? Polecam starszy model świetnej firmy HIS ale sporo tańszy i nieznacznie wydajniejszy

http://www.morele.net/karta-graficzna-h … gp-217101/

Właśnie mam taką i jestem bardzo zadowolony pomijając to, że przy obciążeniu grą karta chodzi nieznacznie głośniej, ale stabilnie i bezproblemowo. Zobacz test tej karty na tle twojej R 5770

http://benchit.pl/karty+graficzne/ATI/R … 0/1GB/1024

Interesują mnie tylko radeony z serii 5xxx, a 5770 to akurat tyle na ile mnie stać, interesuje mnie DX11 xP

Nawet jeśli nie ma trybu 2d, zastanawia mnie czy nie dałoby się w jakimś programie ustawić aby automatycznie gdy nie ma obciążenie obniżał taktowanie…

Nie wiem czy Nibitorem nie mógł byś w biosie wstawić 2D,kiedyś swojego czasu tak zrobiłem na Gigabyte 7600 GS,który tego wogle nie posiadał,ale ogółem jak Radeony to od HIS albo Sapphire,lata tworzenia tych grafik i jednym słowem doszli do perfekcji,a co do Gigabyte,chowa się,chłodzenia też zostawiają wiele do życzenia,jedyny plus Ultra Durable 3 i zacnie się kręcą,każdy to powie kto miał do czynienia z nową serią Radków od Gigabyte.

Jak chcesz HD 5770 to proponuję:

http://allegro.pl/item1089066060_powerc … treme.html

20 mhz więcej na rdzeniu:),to się nazywa extreme edition:)

W sumie dość tania i w końcu na innym chłodzeniu niż AC L2,na który już patrzeć nie mogę:).Sporo tańsza niż mój VAPOR-X.

Hmm… karta ok…

Hm… ale interesują mnie produkty tylko z proline.pl lub gral.pl

Hmm… ważne są dla mnie też walory wizualne karty… nie lubię np. takiego chłodzenia jak to coś:

Vapor-X ładnie wygląda, ale jak dla mnie to płacenie za niby świetne chłodzenie… ale niby co tam chłodzi? Znalazłem pokazane samo chłodzenie zdjęte, i to mnie tym bardziej w tym przekonaniu utwierdziło… :confused:

Heh, ale ja mam wymagania xd

Nie zamieszczaj takich grafik! !!

Mam VAPOR-X i nie żałuje wydania trochę więcej,bardzo ciche chłodzenie,mogę spokojnie powiedzieć że najcichsze chłodzenie na rynku(wogle nie słyszalne czyli sporo poniżej 20 Db) i bardzo wydajne,w stresie nieco ponad 50 stopni,a co do Asusa to robi grafiki w kratkę,raz chłodzenie jest dobre a raz mamy grzejniczek,z tego zdjęcia wygląda na Glaciora czyli karta nie będzie taka zimna jak u konkurencji.

Obrezek źle wstawiłem, sroki, chodzi o to: http://upload.hardver-teszt.hu/imgs/news/2010/572/asus-eah-5770-2di-512md-own-box-card.jpg

A co myślicie o tym?http://www.proline.pl/?p=SAP+HD5770+1GB

No to jest Glacior,to nie polecam,do tego gołe pamiątki i na sekcji zasilania też nic nie widzę,nawet nie ma otworów na zamontowanie radiatora,było to możliwe na HD 4850,więc nie polecam Asusa,jeśli chcesz po kosztach to bierz Powercolora a jak ci zależy by mieć wszystko perfecto to Sapphire.

Dodane 29.06.2010 (Wt) 13:04

A co do linku,dorzucasz 40 zł i masz Vapor-X

A co do vapor-x, próbowałeś/aś ją kręcić? Jeśli tak to do ilu?

Dobra, biorę Vapor-X, niech stracę, kręcić nie będę, bo jak co, to jeszcze gwarancję stracę xd

Kręci się tak normalnie,5200 na pamiątkach wskakuje bezproblemowo,rdzenia nie tykałem,bo daje to słaby efekt.Dobry wybór,efekt będzie niezły jak włączysz kompa a tu cisza:).

Cichofilem nie jestem, i tak będzie mi wył boxowy cooler od phenom II zanim nie wymienię, właśnie kartę zamawiam, obym się nie zawiódł :wink: