Wasze opinie o CorelDraw Graphics Suite

Witam

Tak jak w temacie ma ktoś może demo? lub pełną wersje jeżeli tak to czy ten program jest najlpszy do rysowania profesjonalnych obrazów itd? czy nadaje sie lepszy jest od Adobe Photoshop?

Odnośnie czego ??

Moja opinia, bez sensu pytanie…

Tak dziwne twoje pytanie uzasadnij trochę bardziej?? bo wyglada na to,że mamy mowić o każdej funkcji tego proga jak dziala… :?

Wiesz takie, pytanie troszke bez sensu, ale może, ściagnij wersji trial, i sam przetestuj.

Wg mnie - nie, ale tak jak kolega wyżej radzę przetestować.

Photoshop a Corel to dwie rożne bajki służące innym celom…

_M@ciek88_ , tak abstrahując powiedz czy lepsza jest piłka Spalding TF 1000 czy Adidas Termgeist? Pytanie podobnie jak twoje jest z tych bez sensu. Piłka Spalding służy do gry w kosza, a Adidas to piłka nożna.

Podobnie u Ciebie w pytaniu CorelDraw jest jednym z najlepszych programów do grafiki wektorowej, natomiast PhotoShop to wspaniały program do grafiki rastrowej.

Tak naprawdę to nie podałeś żadnych informacji (“profesjonalny obraz” można rozumieć dwojako), do czego ten program potrzebujesz, a to jest wyznacznikiem przy wyborze programu.

Ja korzystam z Photoshopa i uważam, że jest to wspaniały program zarówno dla początkujących jak i mocno zaawansowanych! Każdy znajdzie coś dla siebie i łatwo się odnajdzie w obsłudze :wink: Polecam!