Wasze opinie o CorelDraw Graphics Suite

(_M@ciek88_) #1

Witam

Tak jak w temacie ma ktoś może demo? lub pełną wersje jeżeli tak to czy ten program jest najlpszy do rysowania profesjonalnych obrazów itd? czy nadaje sie lepszy jest od Adobe Photoshop?

(Monczkin) #2

Odnośnie czego ??

Moja opinia, bez sensu pytanie....

(Hellmastergeneral) #3

Tak dziwne twoje pytanie uzasadnij trochę bardziej?? bo wyglada na to,że mamy mowić o każdej funkcji tego proga jak dziala.. :?

(ERROR22) #4

Wiesz takie, pytanie troszke bez sensu, ale może, ściagnij wersji trial, i sam przetestuj.

(Rosa Killer) #5

Wg mnie - nie, ale tak jak kolega wyżej radzę przetestować.

(Monczkin) #6

Photoshop a Corel to dwie rożne bajki służące innym celom...

(DobryLuk) #7

_M@ciek88_ , tak abstrahując powiedz czy lepsza jest piłka Spalding TF 1000 czy Adidas Termgeist? Pytanie podobnie jak twoje jest z tych bez sensu. Piłka Spalding służy do gry w kosza, a Adidas to piłka nożna.

Podobnie u Ciebie w pytaniu CorelDraw jest jednym z najlepszych programów do grafiki wektorowej, natomiast PhotoShop to wspaniały program do grafiki rastrowej.

Tak naprawdę to nie podałeś żadnych informacji ("profesjonalny obraz" można rozumieć dwojako), do czego ten program potrzebujesz, a to jest wyznacznikiem przy wyborze programu.

(Ania Maniek) #8

Ja korzystam z Photoshopa i uważam, że jest to wspaniały program zarówno dla początkujących jak i mocno zaawansowanych! Każdy znajdzie coś dla siebie i łatwo się odnajdzie w obsłudze :wink: Polecam!