Wasze opinie o LG GT540 Swift

Tak jak w temacie chciałbym poznać wasze opinie o tym telefonie, bo w niedługim czasie mam zamiar takowy kupić. Proszę pisać jak najwięcej postów. thx :wink:

Też się na niego napalam :d telefon byłby miód, gdyby nie to że ma Androida 1.6… Obecnie LG obiecało że wyda aktualizacje, ale do 2.1, 2.2 nie będzie…

Aa właśnie. Co sądzicie o tym całym Androidzie i o tej aktualizacji? Jakie wrażenia macie związane z tym systemem?

Gdyby nie był tak dobry to by tak szybko nie zbierał popularności. z tego co pamiętam to prześcignął już iOS, co jest wielkim sukcesem :slight_smile: Ogólnie android nie jest zły po za tym że potrafi być wolny na niektórych smartfonach. Aktualizacja do 2.2 przyspiesza go od 2 do 45 razy, w zależności od telefonu. Ale aktualizacja do 2.2 ukazję się tylko na high-endach za które trzeba dać co najmniej 1000zł…

http://pdaclub.pl/index.php?option=com_ … &Itemid=89 proszę bardzo jeszcze świeżutka i ciepła recencja LG Swift

Nie zabardzo wiem jak mam rozumieć tą aktualizację. Czy po jej wprowadzeniu ten telefon będzie tyle kosztował, czy zaktualizują go do jakiejś wcześniejszej wersji? Bo obiło mi się o uszy aktualizacja do wersji 2.1

wartość sprzętu nie tylko telefonów ale wszystkich sprzętów spada z czasem a nie wzrasta :smiley: To nie wino że im starsze tym lepsze :stuck_out_tongue: aktualizacje poprostu będziesz miał do pobrania na stronie internetowej producenta:) jego wartość napewno nie wzrośnie

Ok. Dzięki. A co myślicie o jego głośniku? bo wyczytałem, że jest cichy.