Wasze opinie o LG GT540 Swift

(Hubert Knight) #1

Tak jak w temacie chciałbym poznać wasze opinie o tym telefonie, bo w niedługim czasie mam zamiar takowy kupić. Proszę pisać jak najwięcej postów. thx :wink:

(Mrylec) #2

Też się na niego napalam :d telefon byłby miód, gdyby nie to że ma Androida 1.6... Obecnie LG obiecało że wyda aktualizacje, ale do 2.1, 2.2 nie będzie...

(Hubert Knight) #3

Aa właśnie. Co sądzicie o tym całym Androidzie i o tej aktualizacji? Jakie wrażenia macie związane z tym systemem?

(Mrylec) #4

Gdyby nie był tak dobry to by tak szybko nie zbierał popularności. z tego co pamiętam to prześcignął już iOS, co jest wielkim sukcesem :slight_smile: Ogólnie android nie jest zły po za tym że potrafi być wolny na niektórych smartfonach. Aktualizacja do 2.2 przyspiesza go od 2 do 45 razy, w zależności od telefonu. Ale aktualizacja do 2.2 ukazję się tylko na high-endach za które trzeba dać co najmniej 1000zł...

(system) #5

http://pdaclub.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=89 proszę bardzo jeszcze świeżutka i ciepła recencja LG Swift

(Hubert Knight) #6

Nie zabardzo wiem jak mam rozumieć tą aktualizację. Czy po jej wprowadzeniu ten telefon będzie tyle kosztował, czy zaktualizują go do jakiejś wcześniejszej wersji? Bo obiło mi się o uszy aktualizacja do wersji 2.1

(system) #7

wartość sprzętu nie tylko telefonów ale wszystkich sprzętów spada z czasem a nie wzrasta :smiley: To nie wino że im starsze tym lepsze :stuck_out_tongue: aktualizacje poprostu będziesz miał do pobrania na stronie internetowej producenta:) jego wartość napewno nie wzrośnie

(Hubert Knight) #8

Ok. Dzięki. A co myślicie o jego głośniku? bo wyczytałem, że jest cichy.