Wasze opinie o moim sprzęcie co zmienić?

Oto mój sprzęt.

 

Zasilacz: Cube max 450W

System operacyjny Microsoft Windows 7 Home Premium

Typ procesora QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)

Płyta główna: FUJITSU SIEMENS G31T-M2

4GB RAM;

General Module Information                                                      

Module Number:                                                                  0

Module Size:                                                                    2048 MBytes

Memory Type:                                                                    DDR2-SDRAM

DIMM Type:                                                                      Regular Unbuffered (UDIMM) 

Error Check/Correction:                                                         None

Memory Speed:                                                                   400.0 MHz (PC2-6400)

Module Manufacturer:                                                            Wilk Elektronik

Module Model:                                                                   GR800D264L6/2G

 

Kartka sieciowa: TP-LINK Wireless USB Adapter

Kartka muzyczna: ATI/AMD Redwood/Madison/Capilano - High Definition Audio Controller

Karta graficzna: ATI/AMD Radeon HD 5570/6510

Dysk Twardy; HDD - 1TB SEAGATE - 3,5" - 7200 - SATA3 - 32MB WEW

Obudowa: http://static.bootic.com/_pictures/1552656/fujitsu-scaleo-p.jpg

 

Oto moje podzespoły chcę żeby mój komputer działał bez awaryjnie oczywiście w miarę możliwości, Chcę żeby chodził płynnie. Dobrze chodziły programy W większości używam lekkich ale np. te ze stajni Adobe. Ogólnie komputera używam do wielu rzeczy ale głównie do tego co napisałem i jeszcze do grania gram głównie w fife kupuje co rok nową ale również lubię gry pokroju Far Cry3 czyli sandboxy, strzelanki, RPG różne, Grid 2  sieciówki typu CS GO i z kampanią typu COD. Dobra fabuła itp. Raczej FPS albo jakieś akcji z innych tylko fifa. Czyli chodzi też o płynność w grach. I zastanawiam się czy dobrym pomysłem nie było by zmiana obudowy ale to już nw ja się pytam czy to drogo wyjdzie i czy zmiana rzeczywiście coś usprawni. Też używam komputera do filmów i muzyki i przeglądania internetu.

 

 

“I zastanawiam się czy dobrym pomysłem nie było by zmiana obudowy ale to już nw ja się pytam czy to drogo wyjdzie i czy zmiana rzeczywiście coś usprawni.”

 

Obudowa raczej niczego Ci nie usprawni :slight_smile:

Jeśli nie dużym nakładem finansowym, to zmień płytę na taką co ma DDR3 (co za tym idzie również pamięci), wsadź 2 x 4GB DDR3.

Będzie hulać :slight_smile:

Jak budżet pozwoli to zmień grafikę…