Wasze pierwsze gry

Właśnie, zapomniałem o tym, że przed kompem miał Pegasusa!

Pamietam, miałem 256 in 1. Contra, Arkanoid, Mario Bros - tylko to sie liczyło. I pamietam po przedszkolu przychodził do mnie kumpel ze swoimi grami i razem pykaliśmy. (Green Berets na dwoch wymiatało!)

Neverhood… :buja:

najpierw był Prince of Persia, później gr z PEGASUSA, później była gra ELEKTROBODY a pewnego słonecznego dnia pojawił się Heroes of might and magic 2.

I już nic nie było takie samo jak wcześniej…

Worms World Party lub Sims I

Ja dostałem kompa w 2000 roku, wtedy to był odjazd: procek 400mhz, 128 ramu, grafa… Juz nie pamietam jaka :mrgreen:

I pewnego dnia z mamą w sklepie dojrzałem jakąś gazete z grą strategiczną, a że wcześniej u kumpla grałem w Age of Empire 2 to chciałem mieć strategię :slight_smile: Pamietam, to było czasopismo Cool Games i gra Knights and Merchants. Ta gra była po prostu wypasiona, kosiłem w to przez długi czas i teraz nawet czasem dopada mnie ochota żeby w nią pograć :slight_smile:

A wcześniej na Pegasusie z kolegą najwięcej muciliśmy w taką gierkę, nie pamiętam dikładnie jak się nazywała (cośtam & Double Dragon), można było tam grać jedną z 3 żab albo jednym z 2 typów, oczywiście na dwóch graczy :mrgreen: Piękne to były czasy…

Moj stary zlom bym z '99 i mialem 550 MHz wiec Twoj nie byl wypasem :stuck_out_tongue:

Neverhood, Jack Orlando, Little Big Adventure…

To były czasy :mrgreen:

moja pierwsza gra to Quake i Blood

U kumpla pocinałem w Gex Enter the Geco czt jakos tak… starosc nie radosc… :wink:

Moje to Jazz Jackrabbit 2 , Star Wars Racer i Lomax wszytkiego giry dostalem pod choinke :smiley:

Złączono Posta : 06.10.2006 (Pią) 12:01

*gry

Ach… to była Dyna :slight_smile: Aż się czasem chce w to zagrać :lol:

moja pierwsza gra zakupiona to chyba superforg :smiley:

Settlers 1 z Geanta ! Gralem na P 150MHz i 32mb ram :smiley:

Moją pierwszą grą było GTA London 1987 (czy jakos tak), później Lemingi, Quake (niepamiętam która cześć) i potem sie wszystko rozkrecało aż doszedłem do Colina 2.5 :smiley: to były czasy :smiley:

a moja pierwsza gra to - Prince of Persia. Jak te gry sie zmieniaja :slight_smile: Swiat idze strasznie szybko do przodu :smiley:

Ja po zakupie komputera(5 lat temu) poszedłem do kiosku i moim oczu ukazała sie gazeta komputerowa z grą na CD :slight_smile:

Była to gra samochodowa Rally Championship :wink:

A ja jak kupiłem kompa, następnie czasopismo komputer swiat gry i pierwszy raz grałem w gre “Gift” :stuck_out_tongue: