Wasze pierwsze gry

Piszcie, jakie były wasze pierwsze gry (zakupione przez was - nie to, ze graliscie u kumpla czy cos…), warto czasem powspominac piękne czasy :wink:

Zaczne od siebie:

1998 rok, miałem z 9 lat, od wujka dostałem kase na komunie. Następnego dnia poszedłem z rodzicami do sklepu i kupiłem gre FIFA 98’ Road to World Cup. Niestety, gra wymagała 16MB RAM, a w moim blaszaku było tylko 8MB. Czekałem z 3 miesiace, az moj ojciec kupił kośc 8MB RAM (za 200zł!). Potem była tylko radosc. Spędziłem nad nią ze 3 lata… do dziś uważam ją za jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły.

Aż sie łezka w oku kręci :wink:

Heh… Moją pierwszą grą była RollerCoster Tyccon Złota Edycja :mrgreen:

(przedtem grałem na konsoli). A drugą Slave-Zero. Lecz grą do której mam największy sentyment to Fifa 2002, kupiłem ją kiedy wychodziła fifa 2003.

Spędziłem przy niej całe lata…

No cóż, ja zaczynałem od Dig-Duga, ale największe wrażenie jeśli chodzi o ideę zrobił na mnie Gunship 2000. :mrgreen:

Moje pierwsze godziny na komputerze spędziłem przed THE NEED FOR SPEED :lol:

Kto by pomyślał wtedy że taka długa seria powstanie a jeszcze się na szczęście nie skończyła :lol:

Ja miałem podobnie jak Ty Qlawy. 1998 roku po komuni miałem trochę kasy to rodzice kupili mi pierwszego kompa Pentiuma MMX 233, 32MB RAM poprostu wypas :smiley: i właśnie pierwszą grą jaką na nim odpaliłem to była właśnie FIFA 98’ Road To World Cup. Była to moja pierwsza FIFA w którą grałem, aż 5 lat i mi się nigdy do tej pory nie nudziła. Teraz FIFA leży pewnie gdzieś zakurzona na półce, a mój stary komp siedzi w szafie…

Ahh kiedyś to były czasy 8)

Quake 3 arena

pierwsza i ostatnia reszta gier jest do … a szczególnie te nowe …

p.s. zapraszam 212.187.208.65

egoist :slight_smile:

Prehistoryk jeszcze na C64

blues brothers - tylko nie nowsza wersja tylko taka stara jak świat 8) , potem były lemingi, potem ze 3 wersje test drive, potem lotus (samochody pędziły jak wiatr :stuck_out_tongue: ), wszystkie części prehistoryka, potem zaczęły się wszystkie wersje mortal kombat (oczywiście od 1 zaczynając 8) ) no a że miałem 4 mega ramu 8) to mk3 nie chciał pójść bo wymagał 8 :stuck_out_tongue: hihihi…

długo by opowiadać…

acha jeszcze napisze że miałem 486SX 25MHz 8) do tego 270 MB HDD, wspomniane wcześniej 4MB ramu (oczywiście simm-y) no i pół megową kartę graficzną - bez cdka, karty muzycznej i wielu innych “bajerów” :stuck_out_tongue:

miło powspominać…

Nie pamiętam jak sie nazywała pierwsza gra w którą grałem bo to było ponad 10 lat temu 8) Ale miło sie wspomina Lotusa (hah miałem kilka wersji :D), Test Drive 8) Potem na komunie komputer dostałem, pierwsza gra to był Pasjans, a potem dostałem Fifa 2002 Word Cup, potem Colin 2 :smiley: Ale to już miałem PC dobrego jak na tamte czasy 1GHz, 256 RAMu i GF 2 MX :smiley:

Prehistoryk na pentium 150 MHz 8)

na kompa to dostałem z nim Pipi lumstrong czy jak to sie pisze zarąbiste wkit to bylo potem fife 2002 :mrgreen: a na pegazusa moją ulubioną grą to była kontra przeszedłem ją chyba z mln. razy!!:smiley:

Moją pierwszą grą było Gran Turismo. Jeszcze nawet PSXa nie miałem 8)

Pierwszą grą na staary kompie był DSJ :mrgreen: Potem przyszedł czas na colina 2 i chodził na starej karcie grafiki ati rage pro 8 mb :o i 64 mb ramu :mrgreen:

Transport Tycon, Test Drive III, Saper < pierwsze gierki na PC, wczesniej były jeszcze pozycje na pegazusa jak super mario czy contra, a jeszce wczesniej był atari 800XL ale niepamietam tytułów gier… czas robi sawoje, to jakies 12 lat temu było jeśli nie więcej…

moje pierwsze gry na PC to colin McRea realy i Extreme Assault

Moje pierwsze gry w jakie grałem na PC to saper, pasjans i kierki.

ech to ja mam kompa od końca 2002 roku - a moja pierwsza gra to hehe Skoki Narciarskie 2001 :smiley:

Na pocztątku to był pasjans :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A później Heroes 3 rządził :lol:

Tony Hawk 4

nieśmiertelna Contra…