Wasze prezentacje na ColdZlocie

W niedzielę będziemy mieli trochę czasu, który możemy oddać Wam - jeśli chcielibyście zrobić jakąś prezentację, macie coś do powiedzenia, chcielibyście się czymś podzielić, może ktoś chciałby nas przekonać dlaczego używanie polskich znaków na forum jest konieczne :wink: to: the floor is yours!

Salka będzie miała projektor i będzie ustawiona okrągłymi stolikami, tak jak podczas naszych ostatnich rozmów w Bursztynowym Pałacu. Nie będzie więc sesji na sztywniaka, gdzie wszyscy siedzą w ławkach i jest typowa formuła konferencyjna. Może to kogoś otworzy albo ośmieli :slight_smile:

Tematyka dowolna. Ja np. ostatnio czytam dużo o problemie nierówności społecznych i postaram się opowiedzieć Wam o tym, czego się dowiedziałem.

Jeśli Wy też chcielibyście, to dajcie znać, żebyśmy chociaż wiedzieli na ile osób przewidzieć czas.

Hej,

Generalnie noszę się z prezentacją o “dobrej zmianie” na forum, bo patrząc z większej odległości na forum widać zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki zmiany. Na razie tylko się z tym noszę, bo nie wiem, czy uda mi się do tego siąść. Najpierw muszę się z biegłym uwinąć, a przecież jeszcze cały czas bieżące rzeczy do zrobienia. Chciało się w księgowości pracować…

Pozdrawiam,
Dimatheus

O tym ja też będę robił prezentacje w sobotę :stuck_out_tongue:

Ja chciałem parę słów rzec o współpracy z agencjami PR.

Hej,

To może nie będę robił Ci konkurencji. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja się konkurencji nie boję :wink:

Mogą być dwie prezentacje: “Dobra zmiana widziana oczami wybrańców suwerena” i “dobra zmiana widziana oczami puczystów” :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Hej,

I to mnie przekonało, żeby postarać się jednak wyrobić. W końcu wyśpię się po śmierci. :stuck_out_tongue:

@tomekb - Wiem, wiem.

Pozdrawiam,
Dimatheus

@tomekb będzie transmisja z prezentacji? dla nieobecnych ?

Nie, trzeba przyjechać :wink:

no to d_upa :frowning:

A może coś o MS First League? :slight_smile:

Też mogę :wink: Jak masz czas i będziesz pilnował bym miał się czego godnego napić to czemu nie .
:slight_smile:

3 polubienia

@Dimatheus - według mnie bardzo dobry pomysł. Nawet jeśli @tomekb opowie i pokaże coś na temat nowego forum, to jednak z punktu widzenia kogoś spoza redakcji może to wyglądać zupełnie inaczej, a przede wszystkim bliżej tego, co widzą przeciętni Kowalscy odwiedzający forum DP.

Hej,

Z tym Kowalskim to bym nie przesadzał, ale faktycznie widzimy zmiany na forum i inne trendy zupełnie inaczej niż Tomek. Zobaczę, czy uda mi się coś przygotować. A może na żywioł? Nie wiem, zobaczymy. Teraz trzeba dokończyć listę płac, zrobić raport do centrali, później PIT/CIT i można - w przerwie przed VAT/JPK - pojechać na zlot. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Podbijam temat, przypominam się i zachęcam wszystkich!

Póki co mamy @Dimatheus, @Pangrys i @januszek by chciał, tylko się wstydzi :wink:

To ja opowiem o wspinaczce skałkowej, żeby było coś sportowego, a nie tylko siedzenie na tyłku.

1 polubienie

ja mogę szelki i linki przywieźć :wink:

Hej,

To może jeszcze jakąś sesję o tym, jak w Pokera Texas Holdem się gra? :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

A tak realnie - ile osób będzie na CZ ? Ciekawy jestem publiki.