Wasze pulpity

Witam wszystkich użytkowników forum. W tym temacie możecie pochwalić się waszymi pulpitami. A to mój pulpit

1 polubienie

Chyba chciałeś się pochwalić swoją tapetą, bo poza nią nie widzę żadnej zmiany od standardowego pulpitu, który dostajesz po zainstalowaniu Windowsa :wink:

kiedys miałem syf na pulpicie ale przeniosłem wszystko do folderów

1 polubienie

Ciągle masz nieporządek :slight_smile:
Po co ci skrót do Chrome i Edge, skoro można je przypiąć na pasku? “Ten komputer” też niepotrzebny bo już masz eksplorator plików na pasku. Pliku trzyma się w “Moich dokumentach”, a nie na pulpicie :slight_smile:

Jedyną ikonę jaką mam na pulpicie to kosz.

Albo wzbudzić podejrzenia w związku z wykorzystaniem przeglądarki TorBrowser i posiadaniem katalogu dotyczącego jakiejś nowej rudej :wink:

1 polubienie

@WODZU z tego co wiem to TorBroswer nie jest prawnie zakazany i można go używać na co dzień jako zwykłej przeglądarki :smile: a tajemniczy katalog o nowej rudzie tyczy się gminy nowa ruda* i są w nim projekty instalacji OZE, dla mieszkańców ów gminy, Z dofinansowań uni. :slight_smile:

Nowa Ruda – gmina wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, położona w Sudetach Środkowych u podnóża Gór Sowich…

To był żart :wink:

1 polubienie

Bardziej już nie mogłeś zaznaczyć, że jesteś fanbojem :slight_smile:

1 polubienie

A czy coś nie gra panie kolego :wink: oczywiście bez obrazy.

Zapytaj siebie, czy mając Linuxa normalnym jest wrzucanie sobie tapety z XP z denną sentencją na temat Windows :wink:

W takim razie dziękuje za komplement :joy:

Taki tam nudny ;V z syfem

Amatorzy… :smiley:

5 polubień

U mnie pulpit zdobi tapeta z ios 10 :wink:

Dasz linka do tapety?

Dzień dybry